Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

Hurrem en iyisi

Yeter terbiyizislik ayip size ya o dönemde yasadinizmi hayir herseyi biliyormusunuz hayir e o zaman kapatin cenenizi gerizekalilar (hi bide derseniz yazmasini bilmyor ben Turkiyede yasamiyorum Isvecliyim)

Hürrem Sultan mide kanserinden öldü. Sokullu Mehmet Paşa yemeğine zehir kattı.

ben tam bir manidevrancıyım onun üzlmesine dayanamıyorum diziyi onun için izliyorum inşallah hürremi mahvettiyini görücez

arkadaşlar,
cayır cayır yansın demek tabiki doğru deil.ama tarihin bildiğimiz kadarıyla valide olmayı aklına koyduğundan şehzade mustafayı boğdurtmuş.sırf kendi hain amaçları üzerine üstelik birine iftira ederek o kişiyi boğdurtmanın azabını çekmiş veya çekecektir.orası yüce allah a kalmış.

HÜRREN cayır cayır yanamaz çünkü o bir SULTAN mahidevran gibi bir köle değil mahidevran yansın

ister köle ol ister sultan cezan varsa yanacaksın hem sen ne hakla böyle şeyler yazarsın.mahidevran sultan köle değildi köle olan hürremdi daha sonra sultan oldu niye kabullenmiyosunuz?üstelik bence buna siz değilde YÜCE ALLAH (CC) karar versin.böyle masum kişilerin arkasından konuşmak size ne kazandırır bilmem ki

Malidevran oglu mustafanın gecmesi içinde hüreme tuzak kurdu malidevran kanuniyi sevmedi bir kirapta kanuni süleyman hastalanınça ogluyla sunları konuştu o ölürse sen gececeksin tahta onun ölmesi için duvalar etti ama hürrem sultan duva etti yaşasın diye tabiki hürremde herinsan gibi ogularını düşünüçek eminimki szide olsaydınız ogullarınızı düşünçektiniz hürrem kanuniyi sevmişti

Geri