İlişkiden sonra küçük damla kan gelmesi

Balammm

Yeni Üye
Üye
İlişkiden sonra küçük damla kan gelmesi
Merhaba arkadaşlar ben eşimle en son ilişkiye girdiğimde ilişkiden sonra iç çamaşırımda @@ bu kadar büyüklükte bir kan gördüm ne olduğunu bilmiyorum nedeni sizce nedir hamilemiyim veya başka bir şeymi çok merak ediyprum henüz hastaneye gitmedim iş yoğunluğundan misafirlerden sizin bir bilginiz varsa cevap yazar mısınız lütfen

Selamlar Balam, adet durumunuz ne zamandı ne zaman adet olacaktınız. Eğer adetinize az bir zaman kaldı ise lekelenme durumları olabilir. Eğer adetinize daha çok var ise zorlanmış olabilirsiniz bunu en iyi siz bileceksiniz. Başka bir şey de yerleşme kanaması olabilir. Adet tarihiniz ne zaman ?

Selamlar Balam, adet durumunuz ne zamandı ne zaman adet olacaktınız. Eğer adetinize az bir zaman kaldı ise lekelenme durumları olabilir. Eğer adetinize daha çok var ise zorlanmış olabilirsiniz bunu en iyi siz bileceksiniz. Başka bir şey de yerleşme kanaması olabilir. Adet tarihiniz ne zaman ?
Adet tarihim atın 12 sinde başlıyor

Yani adetinize çok az bir zaman kalmış bence lekelenmelerin sebebi adet olacağınızdan diye düşünüyorum.

Geri