İlişkinden sonra 2 defa regl oldum 3. reglimi olamadım

Büyük ihtimal adetiniz gerçekleşicek bence risk yok bu kadar sıkıntı yapmayın oda gecikmenize sebep olabilir
İlişkiden sonraki reglim gibi oluyorum. Karnım kasıklarım ağrıyor ama afedersiniz sadece tuvalete oturunca zorlayınca pıhtı akıntı gibi geliyor yoksa pede akmıyor bu yüzden korkup 3 test yapmıştım şimdi yine aynı şekilde oluyorum. Acaba geçen seferde de ilacın etkisiyle mi normal olmuştum diye düşünmeden edemiyorum... hiç böyle regl olmazdım.

İlişkiden sonraki reglim gibi oluyorum. Karnım kasıklarım ağrıyor ama afedersiniz sadece tuvalete oturunca zorlayınca pıhtı akıntı gibi geliyor yoksa pede akmıyor bu yüzden korkup 3 test yapmıştım şimdi yine aynı şekilde oluyorum. Acaba geçen seferde de ilacın etkisiyle mi normal olmuştum diye düşünmeden edemiyorum... hiç böyle regl olmazdım.
Rahat olmak için civanperçemi otu içebilirsin

Merhaba daha önce bu şekilde size yazmıştım. ((((Korunmalı ilişki yaşadım. 15 gün sonra regl oldum ama normalden çok az ve pıhtılı oldu kanamam. O yüzden korkup iki kere test yaptım negatif çıktı. İkinci reglimden iki üç gün öncesinde de test yaptım negatif çıktı. Tatile gideceğim için adet geciktirici kullanmak zorunda kaldım. Adet geciktiriciyi bıraktıktan 2 sonra da regl oldum. Biliyorum ihtimal yok mantıklı bakınca ama yine içim rahat etmedi. Hamile olma ihtimalim var mı bu durumda )))) siz de imkanı yok rahatla demiştiniz ben de rahatladım ama 3. kere regl olmam gerekiyorken olamadım. Kekik suyu içtim dört beş kere ama 2 gün gecikti. Karnımda regl şişkinliği gibi bir şişkinlik var göğüslerim acımıyor önceki gibi bu durumda tehlikeli bir şey var mı sizce eğer pazartesiye kadar olamazsam doktora gidicem ama korkuyorum çok
Canım sana tavsiyem bu kadar üstünde durma cunku benim düştüğüm duruma düşersin ic çamaşırı ile ilişkim oldu üstelik ikimizde de var ve o bosalmadı buna rağmen 9 ay 13 gündür ne yaşadım ben bilirim gebeliğe dair herseyi yaşadım tek şey adetlerimi oluyordum 10 tane beta hcg 6 7 vajinal ultrason 6 7 doktor 6 kere karından ultrason hepsi negatifti ama o kadar çok taktım ki akıntıdan tut karında pıt pıt atma bile oldu demem o ki üstünde durursan her belirtiyi yasarsın bunu kendine yapma bu stresten sonra vücüt başka hastalıklara kapı aralıyor cunku

Canım sana tavsiyem bu kadar üstünde durma cunku benim düştüğüm duruma düşersin ic çamaşırı ile ilişkim oldu üstelik ikimizde de var ve o bosalmadı buna rağmen 9 ay 13 gündür ne yaşadım ben bilirim gebeliğe dair herseyi yaşadım tek şey adetlerimi oluyordum 10 tane beta hcg 6 7 vajinal ultrason 6 7 doktor 6 kere karından ultrason hepsi negatifti ama o kadar çok taktım ki akıntıdan tut karında pıt pıt atma bile oldu demem o ki üstünde durursan her belirtiyi yasarsın bunu kendine yapma bu stresten sonra vücüt başka hastalıklara kapı aralıyor cunku
Haklısınız ben biraz kendime kızıyorum aslında baştan yaptırsaydım kan testi kaç aydır böyle kafama takmazdım. En iyisi ben kan testi yaptırayım. Özel hastanelerin acillerinde gebelik testi yapılıyor mu bilginiz var mı

Haklısınız ben biraz kendime kızıyorum aslında baştan yaptırsaydım kan testi kaç aydır böyle kafama takmazdım. En iyisi ben kan testi yaptırayım. Özel hastanelerin acillerinde gebelik testi yapılıyor mu bilginiz var mı
Canım özelde yaptırdığın zaman hiç bir sıkıntı olmuyor zaten devlet hastanesinde yaptırma ben doktora söyledim sıkıntı olmaz dedi reşitsen hiç bir Bilgi 3. Şahısla paylaşılamaz dedi

Geri