İç çamaşırı varken sürtünme yaşayanlar hamile olabilirmiyim

İç çamaşırı varken sürtünme yaşayanlar hamile olabilirmiyim
Merhaba.
6 Haziranda -reglime 5 gün kala- sürtünme yoluyla birliktelik yaşadım. Pamuklu dokuda iç çamaşırım vardı fakat ilişki esnasında kaymış olabileceğinden endişeleniyorum. Tam gününde regl oldum, 4-5 gün kadar sürdü. Sanırım kanamam da normal bir miktardaydı. Acaba bu durumda hamilelik söz konusu mudur?

sürtünmeyle birliktelik yaşadım hamile kalır mıyım.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kaymış olsa hissederdiniz. Regl de olmuşsunuz zaten normal miktarda kanamanız da olmuş hamile olma ihtimaliniz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Sevgiler.

Estağfurullah boşuna stres yapmayın olur mu hamile değilsiniz ama dikkatli olun ilişkilerinizde. Sevgiler tekrar.

Son düzenleme:
Estağfurullah boşuna stres yapmayın olur mu hamile değilsiniz ama dikkatli olun ilişkilerinizde. Sevgiler tekrar.
Lütfen bana da cevap verir misiniz sevgilim bugün üstumde tayt varken arkama boşaldı ve altımda külot vardı. Adetimin 5. Günü hamilelik ihtimali var mı lütfen çok korkuyorum cevapverir misiniz

Selamlar gamze, makata boşalma yaşamışsın külot olmasa bile hatta tam ilişki yaşamış olsan yani önden girmiş olsa ve boşalsa bile hamile kalman çok zor zira adetliymişsin bu seni kurtarıyor hamile kalamazsın boşuna stres yapma

Geri