iç çamaşırıma boşaldı Hamile olabilir miyim

Kgseval

Yeni Üye
Üye
iç çamaşırıma boşaldı Hamile olabilir miyim
Merhaba nişanlımla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık tamamen yüzeysel oldu arka tarafımdan iç çamaşırıma boşladı hemen çıkardım yıkadım fakat adetim 20 gün gecikti 18.günden sonra bir gün arayla bu testleri yaptım.Hmilemiyim yoksa stresten mi oluyor lütfen yardımcı olun

Test sonuçların da ikinci çizgi sanki belli belirsiz de olsa çıkmış ve buda hamileliğin olduğuna dair bir testtir. İkinci çizginin belirsiz de olsa çıkması demek gebeliğin ilk günlerin de beta hcg değerlerinin düşük olması demektir. testi tekrar yapmanızı öneririm özellikle sabah aç karnına ilk idrarınızdan yaparsanız daha sağlıklı bir sonuç alacaksınızdır

Test sonuçların da ikinci çizgi sanki belli belirsiz de olsa çıkmış ve buda hamileliğin olduğuna dair bir testtir. İkinci çizginin belirsiz de olsa çıkması demek gebeliğin ilk günlerin de beta hcg değerlerinin düşük olması demektir. testi tekrar yapmanızı öneririm özellikle sabah aç karnına ilk idrarınızdan yaparsanız daha sağlıklı bir sonuç alacaksınızdır
İkinci testi bu sabah aç karınla yaptım ,ama bu şekilde nasıl hamile kalabilirim ki

test sonucunun resimlerine dayanarak kesin hamilesiniz diyemem ben buradan ikinci çizginin gölge gibide olsa çıkmış gibi gördüm ışık yanıltması da olabilir gebelik olması için illaki tam bir ilişki yaşamaya gerek yok spermler çok kaygan olduğu için gideceği yolu iyi bilirler;) ereksiyon halinde bile erkeğin sperminin için de bir kadını hamile bırakabilecek kadar sperm bulunmaktadır. 20 gün adet gecikmesi normal bir durum değildir Dediğim gibi test sonucu resimlerinden gölge gibi belli belirsiz ikinci çizgiyi görüyorum buda hamilelik var demektir ama tamamen emin olmak adına bir kan testi yaptırmanızı öneririm

Normalde adetim hep gecikir Böyle 17 18 gün geciktiği de oldu , iki testte bu şekilde birini gece birini sabah aç karınla yaptım

Düşük bir ihtimal olsa da evet böyle bir olasılık var buda nasıl oluyor derseniz meninin iç çamaşırdan sızarak vajina ağzına temas etmesi ve buradan içeriye sızması gerekmektedir. Bu düşük bir ihtimal olarak yer alıyor dediğim gibi kan testi yaptırmanızı öneririm en sağlıklı sonucu bu şekil de alacaksınızdır

Bugün beta HCG testi yaptırdım sonuç 1.20 çıktı hamile değilmişim,20 günlük gecikmenin ardından sonucun değişmesi mümkün değildir değil mi ?

Geri