İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?

Uzman SühaN

Administrator
İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?
iç çamaşır varken hamile kalınırmı,iç çamaşırıma sperm değdi hamile kalırmıyım,üstümde çamaşır varken hamile kalırmıyım ,çamaşırla gebe kalmak mümkünmü hakkında bilgiler

Özellikle genç kızların yaşadığı cinsel ilişki sonrasında merak ettikleri sorulardan biri de iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalır mıyım korkusu oluyor. Aslında bunun için genel olarak uzmanlar tarafından verilen yanıt hayırdır ama tabi bunun nasıl gerçekleştiği de çok önemlidir. Eper sizler tam ağ yerine buluşmuş bir spermli külotu giyiyorsanız elbette hamile kalma şanınız var ama tamamen normal bir şekilde çok az ya da damla şeklinde bulaştıysa ve sizler hemen fark ettiyseniz o halde bir neden olacağını sanmıyoruz

ss.jpg

İç çamaşırım sperm olmuş Hamile kalabilir miyim diye korktuğunuz için o ay ki adet tarihiniz de strese bağlı olarak gecikebilir. Dolayısı ile eğer sizler kendinizden eminseniz ev vajinanın içine girmediğini biliyorsanız korku duymanıza gerek yoktur. Hamile kalmak elbette bu kadar kolay değildir ama dolaylı yollardan da sperm kadının vajinasına kadar ulaşıyorsa o halde hamile kalma şansı artmış oluyor.

Bu gibi durumda yapmanız gereken tek şey adet tarihini beklemek oluyor. Sizler ne zaman hastalanacaksınız o günü bekleyiniz. Birkaç gün gecikme yaşanabilir. Bunları sıkıntı yapmadan bekleyin ve eğer birkaç gün geçtiği halde hala regl olmuyorsanız o halde gebelik testi ile deneme yapabilirsiniz. Olumsuz olma durumunda ise muhtemelen birkaç gün içinde regl oluyor olacaksınız. Olumlu çıkması soncunda ise bir doktora başvurabilirsiniz.

Ben arkadaşımla ilişki yaşadım onda sadce iç çamaşırı vardı bende yoktu boşaldım Bi çoğu yatağa geldi biraz bacağına birazda kilotuna değdi sonra hemen kilotunu sildik vajınal bölgesini ıslak mendile sildik sizce hamile kalırmı ?

Sperm iç çamaşırdan vajinaya sızarsa, ( partneriniz ovülasyon günlerinde ise ) gebelik söz konusu olur.. İhtimal düşüktür ama imkansız değildir. Partnerinizin döneminde gecikme olursa test yapsın.

Hiç bir şekilde birleşme olmadan iç çamaşırı varken kalça kısmına bir kaç damla gelmesiyle gebe kalma riski varmıdır

Geri