İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
W

Wert123

Forum Okuru
Sevgilimin üstünde hicbir şey yoktu ve bende sadece iç çamaşırı vardı ic camasırımın üstüne boşaldı biraz ıslaklık vardı ama benden dolayımı ondan dolayımı tam anlayamadım aynı gece regl oldum normal regl günümden 8 gün önce geldi ama normaldede reglim düzensizdir sizce hamile olma ihtimalım varmıdır ? İyi günler

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
İç çamaşırın üzerine boşalma olmuş spermler çamaşırdan vajinaya sızarsa gebelik düşük ihtimalde olsa söz konusu olur. Beklenen adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapın.

M

Merak işte

Forum Okuru
Eşimle birlikteyken üstümde iç çamaşırım vardı ve ben iç çamaşırıma boşaldım bi kaç dakika sonra sonrasında eşım bana sürtündü hamile kalma riski nedir

H

Halime0001

Forum Okuru
Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik iç çamaşırıma bulaştı ama giymedim ilk başta direk çıkardım sonra 2 saate falan tekrar giydim sizce hamile olabilirmiyim tamda yumurtlama dönemimdeymişim yaptığım araştırmalara göre

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yani hangi akla hizmet giyiyorsun iki saat sonra halime anlamıyorum. Kurumuş muydu? Halen ıslaklık var mıydı artı iç çalaşırının neresi ? Vajinal bölümün orası mı altı mı popo kısmı mı neresi ?

L

Lütfen yardim

Forum Okuru
Ben evli ablamın iç çamaşırını giydim yıkanmış iç çamaşırını giydim hamile kalma gibi bir durum var mı lütfen cevap verin çok korkuyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Lütfen yardim' Alıntı:
Ben evli ablamın iç çamaşırını giydim yıkanmış iç çamaşırını giydim hamile kalma gibi bir durum var mı lütfen cevap verin çok korkuyorum
Bu şekilde hamile kalamazsın canım

F

Flashh

Forum Okuru
Sevgilimle sevişirken sürtünme yoluyla boşladım. Fakat tamamı kendi iç çamaşırıma geldi. Aradan birkaç saat geçtikten sonra tekrar sürtünme yoluyla boşaldım. Sevgilimin adeti 5 gün gecikti. Sorum şu ilk seferde kendi boxer'ime boşaldım ve hiçbir şekilde bu sevgilime temas etmedi. İkinci seferde de yine üstüne boşalmadım. Sevgilimin neden adeti gecikti? Hamilelik riski olur mu?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Flashh sitemize erkek üye alamıyoruz gecikmesinin nedeni kesinlikle yaptığım stresten diyebiliriz yakında olur öyle boxerden sperm yürüyerek kesinlikle geçemez ha sonra tamamen soyunup penisiniz ile sürtünmedi iseniz ikincisinde ya da kaçıncısında olursa olsun hamile kalma ihtimali sıfır. Stres kaynaklı gecikme yaşıyor yakında olur mrk etmeyin.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Flashh başka maillerle ve kullanıcı isimleri ile kayıt olmana gerek yok kabul edilmeyeceksiniz. Ne istiyor iseniz üye olmadan sorularınızı sorabilirsiniz.