SORU : İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Merhaba nisanlima surtunme yoluyla biseyelr yasadik ama bosalma baska bi yere oldu 4 gun geciktim hala adet olmadm hamile olabilirmiyim sizce stres yaptigim icinmi gecikme oldu normalde de adet gunlerimde gecikme olur.

Verdiğiniz bilgilere göre vajinayla herhangi bir temas olmamış bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Adet gecikmesi bir çok nedenden dolayı olabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Merhabalar, sevgilimle 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık benim iç çamaşırım vardı onun üzerinde bir şey yoktu üzerime boşalma olmadı. Fakat bugün iç çamaşırımda sarı lekelenme olduğunu gördüm hamilelikle alakalı olabilir mi??

Merhabalar, sevgilimle 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık benim iç çamaşırım vardı onun üzerinde bir şey yoktu üzerime boşalma olmadı. Fakat bugün iç çamaşırımda sarı lekelenme olduğunu gördüm hamilelikle alakalı olabilir mi??

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yok. Sarı lekelenme sarı akıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var

Biz arkadaşımla üzerimizde iç çamaşırları varken seviştik arkam dönükken üstümde sürtündü arka tarafta sonra boşaldı arka tarafın biraz altın da ıslanma olduğunu gördüm ve hemen peçete koydum yarım saat sonra da değiştirip sıcak suyla yıkadım bişey olmaz değilmi

Bizde de aynı şey oldu ben 2-3 dakika sonra iç camasirimi degistirdim sonra o bolgeyi suyla temizledim yinede hamilelik olurmu?

Ic camasirima sperm bulasti ve 2-3 dakika sonra degistirdim suyla temizledim acaba hamilelik olurmu?

Geri