SORU : İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Sevgilim çıplaktı benim eşofmanım vardı ve sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Sevgilim boşaldığında iç çamaşırımın ön kenar kısmında bir iki damla ıslaklık fark ettim. Hemen çıkarttım ama 3 gün geciktim bi problem olabilir mi?

Bu tür birliktelikte gebelik tek koşulda olur sperm çamaşırdan vajina içine sızarsa . Gebelik ihtimali düşükte olsa imkansız değildir. Tedbiren gebelik testi yapın..

Merhabalar erkek arkadaşımla seviştik kilot üstünden ve kiloduma boşaldı elimle yıkadım hemen ve kilodun ön kısmını hemen arkaya geçirdim hamile kalırmıyım

Merhabalar erkek arkadaşımla seviştik kilot üstünden ve kiloduma boşaldı elimle yıkadım hemen ve kilodun ön kısmını hemen arkaya geçirdim hamile kalırmıyım

Selamlar Zeynep, İlişkide biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Kilot üstünden hamile kalınmasa da olay gerçekleştikten hemen sonra kilotu çıkardı iseniz sıkıntı olmayacaktır. Çok sıkıntı yapar iseniz lütfen ertesi gün hapı kullanın. Ama böyle hamilelik olmaz bilginiz olsun.

Sevgili Zeynep malesef telefon numarası veremiyoruz. Sorularınızın tamamını buradan bizlere sorabilirsiniz. Cevaplayacağız. Saygılar

Peki bizim bu olayımız dün gece saatlerinde oldu yaklaşık 5 6 saniye kilot bende durdu ve hemen alt tarafımı yıkadım ve kilodu yönünü değiştirip girdim şu an da midem bulanıyor hamile kalmam dimi..

Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısından risktir. Ejakülasyon sonrası spermler iç çamaşırdan vajina içine sızabilir iç çamaşırın yönünü sonradan değiştirmeniz gebe kalmayı engellemez. + dün gece birlikte olmuşsunuz bu kadar kısa sürede gebelik oluşmaz ve belirtiside olmaz. Adet döneminizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Sevgilimde boxer vardı boxerı zevk sıvısından dolayı ıslanmıştı onuda bana sürttü hamilelik riski var mıdır ?

Boxer prostat sıvısı ile ıslanmıstı onuda yanlışlıkla bana sürttü adetimden sonraki 14 -18 gün arasındaydı bu olaydan sonra adet oldum ama hamilelik riski var mıdır yinede

Geri