SORU : İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

merhaba çarşamba günü sevgilimle bir ilişkiye girdik sürtünme yoluyla ama benim üstümde pantolon ve iç çamaşırı vardı onda ise kapri ve baksır o boşaldı üstümdeyken benim pantolonumun arka kısmı çok az ıslandı iç çamaşırıma geçtimi bilmiyorum fakat çok az benim üzerime geçmişti onun kaprisinden ben olaydan 1 2 saat sonra mide bulantısı yaşadım fakat psikolojiktir diye düşünüyorum şuan pek hamilelikle ilgili şeyler olmuyo fakat bazen bacaklarım da halsizlik oluyo karnım gurulduyo fakat açlıktam değil sizce hamile kalma riskim varmıdır? adetime daha var ve baya stres yapıyorum

Gebeliğin oluşabilmesi için uygun koşulların olması gerekmektedir. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Üzerinizde elbise çamaşır varken gebe kalma olasılığınız son derece düşük . Sperm çamaşırdan vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. İlişkiden 1-2 saat sonra hemen gebe kalınmaz. Durumunuz psikolojik adetinizde gecikme olursa test yaparsınız

önceki adet tarihlerim 7nisan 15 Mayıs ve 19 haziran nişanlimla adetimin dördüncü gününde sürtünme yoluyla biseyler yaşadık ama kiyafetlerimiz uzerimizdeydi bı ara bende iç çamaşırı ve adet olduğum için pedim tek vardı onda bişey yoktu boşalma olmadi sanirim bilmiyorum çok korkuyorum hamile kalma gibi bir durumum olabilir mi cevap verin lütfen

nisanlimla ic camasirlarimizla surtunme yoluyla bi iliski yasadik ama o surtunme gibi degilde biraz icime girermis gibi hareketlerde bulundu vajinamin etrafinda bir kac defa cok agri hissettim kizligimin bozuldugundan supheliyim ama kan felan gormedim hic , bozulmus mudur bir de , ic camasirimin her yeri zevk suyu oldu adetim de bir gun gecikme olustu , hamile kalma olasiligim var midir

korunmasız her cinsel deneyim gebe kalma açısından risktir. Zevk suyuyla hamile kalmak mümkündür. + Bekaret bozulduğunda küçük çaplı bir kanama olur tabi bu bekaret şekline değişebilir. Esnek ve derin bekaretler de genelde kanama olmaz. Bekaretinizin bozulup bozulmadığını ancak jinekolojik muayene ile öğrenebilirsiniz. Gebe olup olmadığınızı da test yaparak öğrenebilirsiniz.

Merhaba sevgilimde boxer ve kot vardı bende kilot vardı biraz sürtündük. Ondan bana sıvı geçmişmidir cok korkuyorum. Adetim iki gün gecikti acaba kaygı stres yaptığım için mi gecikti

Merhaba sevgilimde boxer ve kot vardı bende kilot vardı biraz sürtündük. Ondan bana sıvı geçmişmidir cok korkuyorum. Adetim iki gün gecikti acaba kaygı stres yaptığım için mi gecikti

Selamlar boşuna kuruntu ediyorsunuz kottan ve kilottan geçecek sperm daha icat olmadı :) Sıkıntı yapmayın stres yaptığınız için geciktiniz iki üç güne adet olursunuz takmayın böyle hamile kalamazsınız.

Merhaba nisanlima surtunme yoluyla biseyelr yasadik ama bosalma baska bi yere oldu 4 gun geciktim hala adet olmadm hamile olabilirmiyim sizce stres yaptigim icinmi gecikme oldu normalde de adet gunlerimde gecikme olur.

Geri