SORU : İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Merhaba.Erkek arkadaşımla sevişirken üstümde eşortman ve iç çamaşırı vardı birden bire boşaldı eşortmanımda kilotumda biraz ıslandı ama vajina ağzına değil üst tarafa ıslaklık denk geldi acaba hamilekalır mıyım

Sevgilimde boxer vardı bende iç çamaşırı bu şekilde bi sürtünme yaşadık.Boşaldığı anda hemen birbirimizden ayrıldık.yani üzerime boşalmadı ama zevk suyu bulaşmış olabilir mi vajinaya yakın kısımda ıslaktı.sonra hemen iç çamaşırımı değiştirdim ve çamaşırımda günlük ped vardı.hamile kalma ihtimali var mıdır?

Sevgilimde boxer vardı bende iç çamaşırı bu şekilde bi sürtünme yaşadık.Boşaldığı anda hemen birbirimizden ayrıldık.yani üzerime boşalmadı ama zevk suyu bulaşmış olabilir mi vajinaya yakın kısımda ıslaktı.sonra hemen iç çamaşırımı değiştirdim ve çamaşırımda günlük ped vardı.hamile kalma ihtimali var mıdır?

Çamaşırınızda ped varsa gebelik söz konusu olmaz..

Merhaba sevgilimle surtunme ile seviştik. Kilodumun üst kismina boşaldi ama vajina kismim oldukça islakti kendi zevk suyymdan. Hamile kalma jhtimali nedir

Merhaba sevgilimle surtunme ile seviştik. Kilodumun üst kismina boşaldi ama vajina kismim oldukça islakti kendi zevk suyymdan. Hamile kalma jhtimali nedir
Kendi zevk suyun olduğunu belirtmişsin kendinden hamile kalmazsın korkma sperm zevk suyu vajinaya girerse hamile kalırsın.

Çamaşırınızda ped varsa gebelik söz konusu olmaz..
Iyi günler çok özür dileyerek erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende pantolon zıbın ve ic çamaşırı vardı onda sadece esofman vardı bi anda boşaldı hemen geri cekildi kendi esofmanina biraz bulaşmıştı acaba bana bulaşmış olma ihtimali var mi o kadar çamaşır arasından hamile kalır mıyım? Adetimin olmasına bir kac gün kaldı.

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. İlişki esnasında elbise çamaşır varken gebe kalma olasılığı yok denecek kadar azdır ancak imkansız değildir. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız tedbiren gebelik testi yapın.

Çok özür dileyerek soru sormak istiyorum. Erkek arkadaşımla ayın 25inde sürtünme ile ilişki yaşadık o boşaldı ama fark edince geri çekildi. Bende pantolon zıbın ve iç çamaşıri vardı onda sadece eşofman vardi baska bisey yoktu. Ben islaklik fark edemedim kendi iç camasirimda küçük islaklik vardı ama o kendimdendir diye düşündüm. Ama geçmiş olabilir mi diye korkuyorum. Adetim bir kaç gün içine olması lazım bekliyorum ama yine de çok korkuyorum.Bu şekilde hamile kalinmaz diye okudum ama yardımcı olur musunuz lütfen

Merhaba sevgilimle sürtünme Yolu ile bir birliktelik yaşadık ikimizdede kilot yoktu ama kesinikle sperm akitmadi ustunden surtu sadece ondaki sperm den once gelen islaklik deydi biraz hamile olabilrmiyim? Sizce ? Hic bi sekilde sperm bulasmadi ama ?

Geri