idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

lütfen yardım edin...

slm kızlar ben adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptırdım,negatif çıktı sonuç acaba erken mi yaptım ben testi:( ve sabah uyanır uyanmaz yapılmalıymış ben sabahı bekleyemedim öğle vakti yaptım sizce hamile olma olasılığım varmı,ve hiçbi belirti yok hamileliğe dair:((((

Merhaba gecen ay erkek arkadasımla ilişkiye girdiğim iicin zaman gecirmeden ertesi gun hapı kullandım sonra ıse adet oldum aradan bı ar gectı 14 subatta iliskiye girdik içeri boşalma olmadı ama korunmadıkta normalde ayın 1nde adet olmam gerekırdı hala olmadım sadece 3 gun once kan geldı durdu baskada bısey yok yardımcı olurmusunuz

..

Merhaba benim de adetim 12 gün gecikti ve aralıklarla 5 adet gebelik testi yaptım hepsi negatif çıktı ama hala hastalanmadım. sizce gebelik testleri kesin sonuç veriri mi 5 taneden sonra ?

kızlar merhaba. benim de 3 buçuk ay önce bir ilişkim olmuştu. ertesi gün hapı aldım. düzenli regl oldum ve hala oluyorum. ama mide bulantım ve baş dönmem var. 1 ay önce dr a gittim ultrasondan baktık bişey çıkmadı kan testi yaptırdım yine bişey çıkmadı. 3 ay sonrasında tekrar dr a gittim yine ultrasonda baktık yine bişey çıkmadı. bu sırada ara ara idrar testi yaptım dört tane yine bişey çıkmadı ama kendimi çok kötü hissediyorum. göğüslerim belim ve göbeğim ağrıyor. başım dönüyor mide bulantım var. kendimi çok kötü hissediyorum acaba ne yapmalıyım:( hamile miyim acaba? testler yanılmış olabilir mi??

Arkdaslar fikrinize ihtiyacim var. Adet gunume 2 gun var sanirim hatta unuttum gunumu :( ama suphe ettgim icin test yaptim pozitf cikiyor 3 kere yaptim sabah idrarle dai yaptim. Acaba hamilemiyim ? Cunky ilac kullanmakdayim tedavim bitmeden hamile olmamam gerekiyodu oysa cok istiyorum :(

Arkdaslar fikrinize ihtiyacim var. Adet gunume 2 gun var sanirim hatta unuttum gunumu :( ama suphe ettgim icin test yaptim pozitf cikiyor 3 kere yaptim sabah idrarle dai yaptim. Acaba hamilemiyim ? Cunky ilac kullanmakdayim tedavim bitmeden hamile olmamam gerekiyodu oysa cok istiyorum :(
pozitif çıkıyorsa hamielsin demek ama kada baktırman en doğrusu biran öce kanda baktır ilaçalrı kullanamzsın yoksa

Merhaba arkadaslar en son subatin 17sinde regl oldum,her ay genelde 5 gun one atar bu ay 12si diye bekliyordum adet tarihimi ama olmadim dun 3 tane idrar testi yaptim evde hepsi negatif. Tam bi birlesme de olmadi zaten esimle,vajinismus hastasiyim cunku:( gebelik ihtimali soz konusumudur sizce ?

Benim hastaligimi 4 gecdi 3 gun once test yaptim pozitif cikdi kanda cikmadi acaba yeni oldugu icinmi kanda cikmadi idrarda cikdi ama bugun 5 gunum gene olmadi

Geri