idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

Kızlar benimde adetim gecikmedi ama gogğüslerimde tuhaf agrı yasamaya basladım ve karnımda inanılmaz agrı vardı bugun test yaptım pozitif cıktı yatın kan vericem umarım hamiş tirirm :)

Arkadaşlar gecen ay günüm gecmıştı test yptım ikıncı cızkı sılık çıkmıştı ama sonra adet olmuştum bu ay da gectı hem de baya test yptım ıkıncı cızkı çok belkı oldu doktora gıttık gebelık var ama hala kalp atışlarını duymadık ama benım çok ağrım var goyuslerımde fılan

Arkadaslar ben qecen ay ayin 7 sinde adet oldum ama bugun ayin 14 u hala adet olmadm test yaptm pozitif ckti sizce hamile miyim ve karnmda biseyler acilip kapanyo kasiliyorum sizce hamile miyim

Merhaba. 4yıl boyunca dogun kontrol ilaci kullandim. bundan 4 ay önce de ilacı bıraktım. Her adet dönemime yakın, heyecanlarim hayal kirikliklarim oldu. Ilaci bıraktıktan sonraki 3ay sanki ilaç kullanir gibi tam 28gunde bir adet gördüm. Sadece son ayki adetim olması gerekenden 3gun önce geldi. Hatta adet olduğunu da anlamadım ilk gün açık pembe bir su gibi oldu ertesi gün ağrılı adet gördüm ve kısa sürdü 3gunde de bitti. Son adetim 18 nisandi ve şu an hala olmadım. Gecikmis olmasi bir umut veriyor ama ya yiksa diye de korkuyorum. Acaba yarın kan testi yaptırsam mi?

Merhaba arkadaşlar beni cevapsız bırakmazsaniz sevinirim ben geçen nisan 28 de adet oldum ve Mayis 28 de beklerken henüz gelmedi ve hemen hemen 10 11 gün gecikti eşimle Mart ayında korunmadan ilişkimiz oldu ve hamile olabilirmi yim diye düşünüyorum üstüne görme. Ama 2 kez idrar talili yaptım eczaneden alıp negatif çıktı sizce fikri olan varmı?

Mrb arkadaslr gecen ayin 26 snda adetm basladi ve 29 nda btti ve bu ve bu ay olmadm gunum gecti 5 gun test yptm negatip ckti acaba yanls olablrmi

Geri