idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Kızlar adetime 2 gün kaldi kan testi yatrdim
28,6 çıktı .idrar testi nefatif çıktı hamile miyim dir.

Selamlar Melek, Şu anda yazdıklarına baktığımızda hamileliğinin kesinlikle olmadığı anlaşılıyor rahat ol lütfen.

Bu arada malum kış mevsimine girmek üzereyiz ve ister istemez bu sizin adet döngünüzü değişikliğe uğratmış olabilir lütfen rahat olun. Tabiki sadece mevsim değil şimdi siz psikolojik olarak hamilelik istemediğinizden dolayı ister istemez psikolojik olarak ta etkilenmişsiniz, bu durum da adetinizi sarkıtır saygılar.

hayatım sen hala neden kan testi yaptırmıyorsun.eğer hamilelik varsa artık kanda çoktan çıkmıştır.bence idrar testlerine güvenme.bu ay yaptığım idrar testleri hep yanlış çıktı ve hayal kırıklığına uğradım.o yüzden gelecek ay sadece adetimin gecikmesini beklicem bende...

bence biran önce kan testi yaptır.hadi güzel haberlerini bekliyoruz:)

Her zaman kan testi yaptırma imkanım yok zaten kan testi yaptirdigimda ilişkiden sonra 33 cu gündü ve ilişkiden sonraki ikinci adetmin 4 cu günüydü yani zannedersem hamilelik varsa bile 4 haftalik falan olmadı gerekirdi ve çıkması gerekirdi o günden sonra kaç kere de idrar testi yaptım frkli markalarla illaki biri silik bile olsa çıkardı ama hepsi tek cizgiydi en son 3 cu adetim gelmeyince yine iki tane test yaptım ikiside negatif ve artık kesindir gebelik varsa bu testleri yaptığım zaman 7 8 haftalik olmasi gerekir ki illaki birinden birinde çıkardı heralde bende belirti yok önceki hamileligimde bu zamanlarda deli gibi mide bulantim vardı yemek dahi yiyemiodum zaten şu an tarlusal kullanıorum adetim gelsin die ilaç bitmeden kanamam başladı ilaç d 4 kaldı bitiricem heralde devamı gelir zaten hamilelik olsa kanama olmaz die okudum her yerde ama sancim çok kasiklarim da bakalım ne olacak

Her zaman kan testi yaptırma imkanım yok zaten kan testi yaptirdigimda ilişkiden sonra 33 cu gündü ve ilişkiden sonraki ikinci adetmin 4 cu günüydü yani zannedersem hamilelik varsa bile 4 haftalik falan olmadı gerekirdi ve çıkması gerekirdi o günden sonra kaç kere de idrar testi yaptım frkli markalarla illaki biri silik bile olsa çıkardı ama hepsi tek cizgiydi en son 3 cu adetim gelmeyince yine iki tane test yaptım ikiside negatif ve artık kesindir gebelik varsa bu testleri yaptığım zaman 7 8 haftalik olmasi gerekir ki illaki birinden birinde çıkardı heralde bende belirti yok önceki hamileligimde bu zamanlarda deli gibi mide bulantim vardı yemek dahi yiyemiodum zaten şu an tarlusal kullanıorum adetim gelsin die ilaç bitmeden kanamam başladı ilaç d 4 kaldı bitiricem heralde devamı gelir zaten hamilelik olsa kanama olmaz die okudum her yerde ama sancim çok kasiklarim da bakalım ne olacak

Merhaba melek hanım;

İlişkiniz den sonra 2 defa mens olmuşsunuz. Gebelik dönemin de adet olunmaz.Testleriniz de gebelik lehine çıkmamış negatif.İçiniz rahat etsin gebelik söz konusu değil..İçiniz rahat etmiyorsa hekime görünebilirsiniz.

Geri