idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Dünkü testin HCG 0.0 çıktı evde test yaptm yine bu sefer kaset test IMG_20171215_110833.jpg pozitif çıktı.kafayi yicem

Beklenen adet gününden iki gün önce kaşık ağrım oldu.bi gün sonrası ilişki olunca ve hala adet olmayınca bugün 4 gündür adet olmuyo olcam.gec döllenme olabilir mi.normalde betahcg yumurtlamadan 6_ 7 gün içinde kana geciyomus.

Merhaba lütfen yardım, 4gün gecikti adetim.
Birlikteliğiminde üstünden 2hafta geçti.
Kuyruk sokumumda batmalar ve göğüslerimde acı var.
Eczaneden aldığım test negatif çıktı
Çok meraktayım,
Yorum lütfen arkadaşlar.

Çok meraktayım,
Yorum lütfen arkadaşlar.

Hamilelik bu kadar kısa sürede belli olmaz hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Eğer bu sıkıntılar devam eder ise belki erken yapmışsınızdır diye betahcg kan testinden gebeliğinize baktırın. Sevgiler.

Çok meraktayım,
Yorum lütfen arkadaşlar.

Merhaba, yeterli gecikmeden sonra gebelik testini yapmışsınız. Evde yapılan gebelik testlerinin hatalı sonuç verme durumu var. Ancak hcg testi yaparsanız net sonucu alırsınız. Hcg testinin yanılma payı yoktur. Ayrıca adet gecikmesi sadece gebelikten dolayı olmaz bazı koşullarda gecikmeye neden olabilir. Yarın adetiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın.

Merhaba hanimlar bnm bir derdim var soyleki benm dha önce reglim gayet duzenli tan gununde oluyordum yalniz bu bi kac aydir her ay 10 gun gec oluyorum oglum 3 yaşında ona 6 7 aylik hamileyken çektiğim butun agrilari cekiyorum yalniz agri degil tum belirtiler ayni ama regli oluyorum ve testede cikmiyor acaba ne olablir fikir verebilirmisiniz acba bnm gbi olan varmi netten baktim hamileyken 9 ay boyunca adet görme olabiliyormus ama nden testlerde cikmiyor. Merak ediyorum ne yapmalyim fikir verin bana lutfen

Benimde negatif çıkmıştı ancak az bi gecikme ile bakmistim sonra erken gebelki testi aldim ve sonuç silik bi çizgi ile pozitif çıkmıştı suan beni emen bi yavruyla selam yolluyoruz :)

Geri