idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Merhaba hanimlar bnm bir derdim var soyleki benm dha önce reglim gayet duzenli tan gununde oluyordum yalniz bu bi kac aydir her ay 10 gun gec oluyorum oglum 3 yaşında ona 6 7 aylik hamileyken çektiğim butun agrilari cekiyorum yalniz agri degil tum belirtiler ayni ama regli oluyorum ve testede cikmiyor acaba ne olablir fikir verebilirmisiniz acba bnm gbi olan varmi netten baktim hamileyken 9 ay boyunca adet görme olabiliyormus ama nden testlerde cikmiyor. Merak ediyorum ne yapmalyim fikir verin bana lutfen

Merhaba, gecikmeli olsada mensiniz gerçekleşiyor bu durum da gebe değilsiniz. Ya hormonlarınız da bir problem var yada rahim kaynaklı bir sorun söz konusu. Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun. Yapılacak hormon tetkitleri ve muayene durumunuz hakkın da bilgi verecektir.

Merhaba arkadaşlar bir 14 aydır evliyim korunmuyoruz bir haftadır kasıgımda batmalar oluyor reglime 1 gün kala test yaptım sonuc negatif

Merhaba arkadaşlar bir 14 aydır evliyim korunmuyoruz bir haftadır kasıgımda batmalar oluyor reglime 1 gün kala test yaptım sonuc negatif

Evde yapılan idrardan gebelik testleri hatalı sonuç verebiliyor. Pazartesi günü döneminiz gerçekleşmez ise hcg testi yapın. Septomlarınız gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor..

Kizlar adetin 3 gun kala kan testi yaptirdim HCG 5 cikti suan adetime 1 gun var evde idrar testi yaptim negatif cikti.Sunuda soylemek istiyor daha önceleri kanka testi yaptigimda hep 1.20 cikardi , ilk defa 5 çıktı hamile olma ihtimalim varmi?

Merhaba ben cocuk sahibi olmak istiyorum ve durumum su: esim ve ben ayri ülkelerdeyiz vizenin cikmasini bekliyoruz. Agustos 2019 dan beri evliyiz ve iki aydir cocuk istiyoruz. Adetim cok düzensiz 15 aralikta adet oldum ve 24 aralik-28 aralik tarihleri arasinda esimin yanindaydim. iki hafta gectikten sonra cok umutlanmistim birsürü test yaptim en az 35 gün gecmisti SAT tarihinden hatta doktora da gittim acaba varmi diye cok ümitlenmistim ama doktor bisey göremedi bi kac güne adet olursun olmazsan kan testi yaptir dedi. hala adet olmadan tekrar esimin yanindaydim 24 ocak - 02 subat arasi ve esimin yanindayken 30 ocakta adet oldum (46. gün). cok sanciliydi göguslerde hassasiyet cok vardi daha önce hic olmamisti ve günlerce adet sancilari cektim. ama adet olmustum iste:( adet olmadan önce baslamisti bacak agrilarim kollarim agridi gögüsler icten ice sizliyordu ve hala da devam ediyor acaba yinede hamile olabilirmiyim cok okudum adet olupta hamile olanlari sürekli arastiriyorum Allah herkese bebek sahibi olmayi nasip etsin isteyenlere

Merhaba ben cocuk sahibi olmak istiyorum ve durumum su: esim ve ben ayri ülkelerdeyiz vizenin cikmasini bekliyoruz. Agustos 2019 dan beri evliyiz ve iki aydir cocuk istiyoruz. Adetim cok düzensiz 15 aralikta adet oldum ve 24 aralik-28 aralik tarihleri arasinda esimin yanindaydim. iki hafta gectikten sonra cok umutlanmistim birsürü test yaptim en az 35 gün gecmisti SAT tarihinden hatta doktora da gittim acaba varmi diye cok ümitlenmistim ama doktor bisey göremedi bi kac güne adet olursun olmazsan kan testi yaptir dedi. hala adet olmadan tekrar esimin yanindaydim 24 ocak - 02 subat arasi ve esimin yanindayken 30 ocakta adet oldum (46. gün). cok sanciliydi göguslerde hassasiyet cok vardi daha önce hic olmamisti ve günlerce adet sancilari cektim. ama adet olmustum iste:( adet olmadan önce baslamisti bacak agrilarim kollarim agridi gögüsler icten ice sizliyordu ve hala da devam ediyor acaba yinede hamile olabilirmiyim cok okudum adet olupta hamile olanlari sürekli arastiriyorum Allah herkese bebek sahibi olmayi nasip etsin isteyenlere
Amin inşallah canım adet olup hamile olmak binde bir dr gidip hormonlarına baktır bu ara çoğu kişide gecikme oldu benim 47 gün üzerine olmuştu

Geri