idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

best_dream

Hamiş Melek
idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar
aşılamadan sonra idrar testi idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar olup
Melekler;
Ne olur bana bir yardım edin?Bugün reglim geçeli 15 gün oldu.Önceki aylarda hep dakikti.Hiç gecikmezdi.2,5 aydır bebiş çalışmamız var.Bu gecikme olunca bugün 3. sü olmak üzere yaptığım tüm idrar testleri negatif çıktı.Başka forumlardan okuduğum kadarı ile hormon değerleri düşük olanlarda 20 güne kadar bile çıkmazmış.Aranızda böyle idrar yada kan testi negatif çıkıp hamile olduğunu sonradan öğrenen var mı?Lütfen yardımcı olun.Hala hamile olma şansım var mı ya da bu gecikmenin nedeni ne olabilir?

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayatım sen hala neden kan testi yaptırmıyorsun.eğer hamilelik varsa artık kanda çoktan çıkmıştır.bence idrar testlerine güvenme.bu ay yaptığım idrar testleri hep yanlış çıktı ve hayal kırıklığına uğradım.o yüzden gelecek ay sadece adetimin gecikmesini beklicem bende...

bence biran önce kan testi yaptır.hadi güzel haberlerini bekliyoruz:)

Güzelim benim regl tarihim 11 aralıktı ben 5 aralıkta yani günüm geçmeden bir kan testi yaptırdım.Şimdi kan testi yapıp tekrar hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.Zaten bu hafta içi doktoruma randevu aldım ona gidicem bakalım ama artık sıkıldım yani.Varsa neden çıkmıyor yoksa da hiç gecikmeyen reglim neden bu kadar gecikti.

Güzelim benim regl tarihim 11 aralıktı ben 5 aralıkta yani günüm geçmeden bir kan testi yaptırdım.Şimdi kan testi yapıp tekrar hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.Zaten bu hafta içi doktoruma randevu aldım ona gidicem bakalım ama artık sıkıldım yani.Varsa neden çıkmıyor yoksa da hiç gecikmeyen reglim neden bu kadar gecikti.
canım benim sen kan testini çok erken yaptırmışsın,tabikide çıkmaz.hem dediğim gibi o idrar testlerine güvenme.yada şu çok hassas olanlar var ya onlardan yap.20-25 milyona satılıyor.hassasiyeti çok yüksek onlarla yap.ben hep 3-4 milyonluk olanlarla yaptım pozitif çıkıyordu.en son hassas olanla yaptım negatif çıkt ve gerçektende gebelik yokmuş.şuanda zaten adet oluyorum.

Canım bugün aldığım 20 tl lik olandı anlaşılan bu ayda bir halt yok.Bakalım doktora gidince görücez ne olduğunu inşallah kötü birşey çıkmaz.Hayırlısı bakalım.

ne kadardır bebiş istiyorsunuz? bizde bizde beş aydır istiyoruz ama olmuyor.benide bıktırdı artık şu idrar testleri,hep yanlış çıkıyor ya. gelecek ay sadece kanda baktırmayı düşünüyorum

canım 3 ay oldu bu ay.ama hala birşey yok.İnsanın ister istemez canı sıkılıyor.İnşallah iyi birşeyler çıkar.Bakalım herşey belli olacak bu hafta.İnşallah seninde bu ay beklediğin haber gelir canım.Beklemek çok kötü biliyorum.Allah dua eden ellerimizi boş cevirmesin inşallah

Ya gebelik belirtisi olarak çok nadir ayağa aniden kalkınca başım dönüyor.Birde göğüslerim inanılmaz hassaslaştı.Yani dokunamıyorum bile.Onun dışında pek birşey yok

inşallah hayatım ya.. bu gün sabah ezanı okunurken kalktım oturdum dua ettim hepimize,bebek düşünmezken olmayıpta üzülenleri anlamazdım,şimdi öyle bir anlıyorum ki.o yüzden sadece kendime değil tüm bebek bekleyen kardeşlerime dua ettim.rabbim hepimize o güzel duyguları yaşatsın.
her ay bi umutla bekleyip sonuç alamamak insanı üzüyor ama ne yapalım vardır bi hayrı.görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

Geri