idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Ya gebelik belirtisi olarak çok nadir ayağa aniden kalkınca başım dönüyor.Birde göğüslerim inanılmaz hassaslaştı.Yani dokunamıyorum bile.Onun dışında pek birşey yok

bunlar genelde hamilelik belirtileri ama bi kan sonucun gelsin bakalım.inşallah bebişin seninledir:bebem:

Öyle canım inaşllah tüm bekleyenlere evlat versin rabbim.İnsan korkuyor tabi olmazsa diye.Desteğin içinde ayrıca teşekkür ederim.Sende üzme kendini dicem ama elde değil biliyorum.Hayırlısı bakalım bekleyip görücez.Eğer iyi bir gelişme olursa mutlaka haber veririm sende bana haber ver ama :)

Canım zaten bazen karnıma pıt pıt yapıp yahu orda mısın ne olur ordaysan bir belli et kendini diyorum.Ya bizi çatlatıp bekletip sevindirecek yada içerisi boş :(

Öyle canım inaşllah tüm bekleyenlere evlat versin rabbim.İnsan korkuyor tabi olmazsa diye.Desteğin içinde ayrıca teşekkür ederim.Sende üzme kendini dicem ama elde değil biliyorum.Hayırlısı bakalım bekleyip görücez.Eğer iyi bir gelişme olursa mutlaka haber veririm sende bana haber ver ama :)

ne demek tatlım ya yeterki hayırlısıyla bebişlerimiz olsun.naklen yayın yaparız burdan:dp178::baby:hem böyle zamanlarda destek çok önemli.

öyle vallahi haklısın buraya üç beş bişey yazınca rahatlıyor insan tekrar teşekkür ederim sana.Öptüm şekerim.İyi haberlerle naklen yayın yaparız inşallah.

inşallah hayatım ya.. bu gün sabah ezanı okunurken kalktım oturdum dua ettim hepimize,bebek düşünmezken olmayıpta üzülenleri anlamazdım,şimdi öyle bir anlıyorum ki.o yüzden sadece kendime değil tüm bebek bekleyen kardeşlerime dua ettim.rabbim hepimize o güzel duyguları yaşatsın.
her ay bi umutla bekleyip sonuç alamamak insanı üzüyor ama ne yapalım vardır bi hayrı.görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

canım yaa kıyamam, inş en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize 2011 yılı hepimize uğur getirsin. anlıyorum seni, ben de oğlumda böyle şeyler yaşamadığım için bi garip oldum tam kendimi hamile gibi hissetmeye başlamıştım bugün o pembeliği görünce üzüldüm ama yapılacak bşy yok en iyisi bekleyip hepimiz için Allahtan hayırlısını dilemek...

Geri