İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Test sonuçlarınızda hamile olmadığınızı teyit ediyor. Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızda fayda var.

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Test sonuçlarınızda hamile olmadığınızı teyit ediyor. Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızda fayda var.
Ben korunmasiz ilişkiden 6 gün sonra adet oldum ama adetim çok az gelince üstüne görme diye şüphelenip kan testi yaptırdım negatif çıktı o ilişkiden sonra hiç ilişkim olmadı ve ikinci adetimide tam beklenen gün oldum ama miktarı yine azdı . Üstüne görme olamaz artık değil mi

Ben korunmasiz ilişkiden 6 gün sonra adet oldum ama adetim çok az gelince üstüne görme diye şüphelenip kan testi yaptırdım negatif çıktı o ilişkiden sonra hiç ilişkim olmadı ve ikinci adetimide tam beklenen gün oldum ama miktarı yine azdı . Üstüne görme olamaz artık değil mi

Daha önce sorunuzu yanıtladık iki defa adet olmuşsunuz gebelik söz konusu değil.Üstüne görme bir kaç damladan ibaret bir lekenlemedir.Gebe olmadığınıza ikna olamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünün.

korunmasız ilişkiye girdim üstüne afet oldum 4 gün sürdü sonra test yaptım negatif tüm bunlara rağmen hamile olma olaslığım varmıdır?

Merhaba yeni evliyim ve anne olmaya hiç hazır değilim kocam içime boşalmadı ama zevk suyuyla sperm yumurtaya gitmiş olabilir mi diye şüphem var adetim 4 gün gecikti ve 3 kez idrar testi yapmama rağmen negatif sonuç verdi

Gebelik testi sonuçlarınız negatif olduğuna göre gecikmenizin nedeni gebelik değil. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

slm normalde adetim düzenlidir bu ay bi ilişki yaşadım ella aldım adetim her zmankinden az geldi test yaptım tek çizgi çıktı korkuyorum hamile olabilirmiyim karnımda sürekli gaz var birde.

Gebelik testi sonucunuz negatif bu durumda gebe değilsiniz. Gaz sadece gebelikte olmaz, sindirimle alakalı bir sorundur.. Durumunuz ile ilgili ikna olamıyorsanız kan testi yaptırabilirsiniz

adet gecikmesi yaşıyorum 8 gün oldu test yaptım 6 tane negatif yinede hamilelik olabilirmi

Geri