İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

Adet gecikmesi sadece gebelikten kaynaklanmaz bir çok neden adet gecikmesine sebep olabilir. 6 adet test uygulamışsınız sonuç negatif bu durumda hamile değilsiniz.

Merhaba benim adetim 5 gün gecikti dün akşam idrar testi yaptım ama negatif çıktı aylardır da her ay bi ümit bekliyorum bebek ama hep hüsran kan testi yaptırmaya korkar oldum sonuç negatif gelirse diye normalde adetim düzenlidir sizce idrar testi yanıltıyo olabilir mi ?

Merhaba benim adetim 5 gün gecikti dün akşam idrar testi yaptım ama negatif çıktı aylardır da her ay bi ümit bekliyorum bebek ama hep hüsran kan testi yaptırmaya korkar oldum sonuç negatif gelirse diye normalde adetim düzenlidir sizce idrar testi yanıltıyo olabilir mi ?

Selamlar, Malesef yanılacağını düşünmüyorum gebelik testinin. Hamile değilsiniz.

Merhaba, idrardan yapılan gebelik testleri doğru uygulandığında ve hasar görmemiş ise % 100 net sonuç verir. Aksi durumda hatalı sonuç verir. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

hamilelik testi negatif çıktı ama adet olmadım
idrarda gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar
idrar testi yaptım negatif çıktı ama hamileyim
idrar testi negatif ama hamileyim
idrar testi negatif çıkıp hamile olan varmı
gebelik testi negatif ama adet gecikmesi
adetim 10 gün gecikti idrar testi negatif
kan testi negatif çıktı ama hamileymişim

Benim iki yıllık bir bereberliğim var. Genelde partnerimle ilişkide korunuyoruz. Fakat en son gebelikle sonuçlanan ilişkimizde prezervatif delinmişti ve hamile kaldım. Adetim gecikince evde idrardan gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı. Heralde adetim başka nedenlerden dolayı gecikti diye düşündüm. Sına haftasında olduğum için açıkçasıda pek önemsemedim. Gecikmenin 21. günü aniden mide bulantısı halsizlik ve vajinal akıntımda artış oldu. Şüphelendim tekrar test yaptım bu sefer silik çıktı. Hastaneye gidip kan testi yaptım sonuç pozitif çıktı. İlk yaptığım test meğersem bozukmuş bu nedenle yanıltıcı sonuç vermişti. Demem oki arkadaşlar evde gebelik testi yapacaksanız iki üç tane yapın ve testin son kullanma tarihine bakın. Bunlar sonucu etkileyebiliyor. Normalde idrardan yapılan gebelik testleride % 95 doğru sonuç veriyor ama koşullar testin hatalı sonuç vermesinide sağlayabiliyor. En iyisi kan testi . Hem gebelik haftanızı hem gebeliğin ilerleyişi ile ilgili bilgide veriyor.Çok sık sorulan ve merak edilen bu soru hakkında Umarım yardımcı olabilmişimdir.

slm şubat 2 de ilşkim oldu 9 şubatta üç gün süren kanamam oldu ama midem bulanıyor iki defa test yaptım negatif çıktı acaba hamilemiyim

Şüpheli ilişkiden sonra 3 gün süren adetiniz gerçekleşmiş, gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif bu durumda gebe değilsiniz. Mide bulantınız başka sağlık koşulundan kaynaklanabilir, durum psikolojikte olabilir. Mide bulantınız devam ederse bir hekime görünün..

adetim 11 gün gecikti evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi yaptım 0.3 çıktı hangi test sonucu doğru yardımcı olurmusunuz

İdrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir hcg testinin ise yanılma payı yoktur, % 100 net sonuç verir. Hcg test sonucuna göre hamile değilsiniz. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri