İdrar testi ve kan testi negatif çıkıp hamile olanlar var mı

• Konbuyu başlatan Kadriyegültekin
  • Başlangıç tarihi
K

Kadriyegültekin

Forum Okuru
İdrar testi ve kan testi negatif çıkıp hamile olanlar var mı
S.a ilişkiden 62 gün sonra yapılan idrar testiyle ilişkiden 25 ve 32 gün sonra yapılan kanda beta kesin midir? Hepsi negatif çıktı. O ilişkiden sonra da başka bir ilişki yaşanmadı.Şimdiden teşekkürler cevabınız için. Kolay gelsin.

Ve Aleykum selam Kadriye, Yani tıpta bir mucize olması lazım 62 gün sonra hamile kalabilmeniz için. Beta hcg testi sonuçları yüzde yüz kesindir. Bu bir ikincisi zaten gebelik testleri de çok yüksek ihtimalle doğru sonuç verir. Burdan çıkan tek bir şey var o da, sizin kesinlikle yüzde yüz hamile olmadığınız bilginiz olsun stres yapmayın hamile asla değilsiniz. Kat-a değilsiniz :)

Ve Aleykum selam Kadriye, Yani tıpta bir mucize olması lazım 62 gün sonra hamile kalabilmeniz için. Beta hcg testi sonuçları yüzde yüz kesindir. Bu bir ikincisi zaten gebelik testleri de çok yüksek ihtimalle doğru sonuç verir. Burdan çıkan tek bir şey var o da, sizin kesinlikle yüzde yüz hamile olmadığınız bilginiz olsun stres yapmayın hamile asla değilsiniz. Kat-a değilsiniz :)
Sağol canım benim, karıncığım biraz şiş ve hassas o yüzden korktum biraz :D peki,birşey soracağım kuzum 60 gün önce hamile olsaydım tahminen gebeliğim kaç haftalık olacaktı?

Sağol canım benim, karıncığım biraz şiş ve hassas o yüzden korktum biraz :D peki,birşey soracağım kuzum 60 gün önce hamile olsaydım tahminen gebeliğim kaç haftalık olacaktı?

Meeee Meeee :) Sevgili Kadriye, kuzum kelimesi çok hoşuma gitti teşekkür ediyorum. Korkulacak bir şey yok hamile değilsiniz ama olsa idi ortalama 2,5 aylık felan gibi olur du.

Sevgiler :D:D

Geri