idrar testim negatif enfeksiyonum var

gulsahozonay

Yeni Üye
Üye
idrar testim negatif enfeksiyonum var
Merhabalar benim.adetime bir gun kaldi 8 gun once beyaz süt reenginde akintim kahve pembe lekelenmem.oldu dun kasigim da bi agri sanki rahmim.cikicak ve suan enfeksiyon oldum.sanirim idrarimi yaparken yaniyo ve suandada var yarin adet gunum.idrar testi yaptim.evde ama cikmadi .cocuk cok.istiyoruz ve bu ay butun cslismalari haptim ama bu enfeksiyon nerden cikti bilmiyorum ve suan oldu durup.dururken

Sorunuz nedir tam olarak anlayamadım ?
Soyle anlatiyim adetime 1 gun kaldi 8 gun once beyaz sut renginde akintim geldi ondan once kahverengi ve pembemsi akintim oldu bugunde 1 saat once idrarimi yaparken yanma oldu baya yandi ve sik idrare cikiyorum oruc oldugum halde esimlee bebek.cok istiyoruz ve acaba hamilemiyim dusuncesi oldu ugun odrar testi aldim yaptim ama negatif dedi hani beyaz akinti kahve pembe lekeler ve bugunku idrar yanmalarim sebebi sizce nedir m. Ediyorum

Septomlarınız gebelik lehine görünse de enfeksiyon kaynaklı bir durumda olabilir. Adetinize bir gün kalmış yarın kanda gebelik testi yapın net sonucu alırsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

Septomlarınız gebelik lehine görünse de enfeksiyon kaynaklı bir durumda olabilir. Adetinize bir gün kalmış yarın kanda gebelik testi yapın net sonucu alırsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum
Tesekkur ediyorum adetin gecmeden kan bakilmaz dediler sacma degilmi birgun kaldi sonucda ve gercekden m. Ediyorum ve birde sunu ogrenmek.istihorum beyaz sut renginde akinti kasiklarda hafif agri vucutta sislik gebelik belirtilerimidir cunku ben adet zamanlarimda bole bisey yasamadim ve 2 senelik evliyim gecen sene dusuk yapmistim bu ay hamilelik icin her yolu denedim korkuyorum

Saydıklarınızın hepsi gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomlarla da benzemektedir. Bu nedenle sürekli belirtiyorum belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. HCG testi adete 1-2 gün kala ve adet gecikmesin de yapılabilir.Stres yapmayın farklı şeylere odaklanın. Hakkınızda hayırlısı olsun, sevgiler.

Saydıklarınızın hepsi gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomlarla da benzemektedir. Bu nedenle sürekli belirtiyorum belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. HCG testi adete 1-2 gün kala ve adet gecikmesin de yapılabilir.Stres yapmayın farklı şeylere odaklanın. Hakkınızda hayırlısı olsun, sevgiler.
Esimle birazdan kan vermeye gidicezz cok umutluyum umarim guzel haberi 2 saate kadar verrim size inanilmazz zicimdeki heyecann kalbimmm ucuyo tesekkur ederim simdidenn

Geri