İdrardan yapılan gebelik testi sonuçları

iyi günler adet gecikmesinin 2. günü sabah erkenden test yaptım silik çıktı bir saat sonra tekrar yaptım oda silik çıktı durumu böyle olan varmı ne yapmalıyım??

Merhaba, idrar dan yapılan gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Durumunuz dan emin olmak adına kanda gebelik testi (HCG ) yaptırın . Hcg testi durumunuz hakkın da net bilgi verecektir.

bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım 9. günüm sabah test yaptım pozitif çıktı hamilemiyim

Merhaba, kullandığınız ilaçlar testin pozitif çıkmasına neden olabilir. Ayrıca testi çok erken yapmışsınız. Enjeksiyonun 14. günü testi tekrar yapın.

adetime 2 gün kala test yaptım silik çıktı kasıklarımda ağrı var ama çok değil sizce hamilemiyim

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Fakat bazı koşullar testin hatalı sonuç vermesine neden olabiliyor. Bu nedenle adetiniz geciktiğinde hcg testi yapın.

merhaba 3 aylık evliyim yaşım 29 bebeğim olsun istiyorum bu ay adet olmadım 1 gün geçti test yaptım silik çıktı bunun anlamı nedir yardımcı olurmusunuz??

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor . Tabi bazı koşullar testin hatalı sonuç vermesini sağlayabilir. Bu nedenle durumunuzdan emin olmak adına hcg testi yaptırmanızı öneriyorum.

adetime 2 gün kala test yaptım hassas testlerden 3 tane ikisi negatif çıktı biri pozitif hamilemiyim sizce?

Evde yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuçlar verebiliyor. İki test sonucunuz negatif biri pozitif. Durumunuzdan emin olmak adınaadet gecikmesi halinde hcg testi yapmanızı öneriyorum. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir.

Geri