İdrardan yapılan gebelik testi sonuçları

Profilinizde görsel yok. Gebelik testinde ikinci çizgi belirgin yada silik olursa durum gebelik olarak değerlendiriliyor. Emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum.
IMG_20180805_103904.jpg

adetime 3 gün kala test yaptım 2 defa sonuç ikincisi silik çıkıyor test bozukmu acaba

gebe,gebelik,gebelikte,gebelik testi
gebelik testi sonuçları resimli
gebelik testi silik çizgi
gebelik testi negatif
hamilelik testi
erken gebelik testi
bozuk gebelik testi örnekleri
gebelik testi pozitif
idrarda gebelik testi en erken ne zaman belli olur

Canlar herkese selamlar bende 7 aylık mücadelemden sonra hamile kaldım. Öncelikle moralinizi yüksek tutun inancınızı kaybetmeyin. Adetime 5 gün kala gebelik testi yaptım evde . Test sonucu negatif çıktı . Yine olmadı diye üzülürken adetim 2 gün gecikti hastaneye gidip kan verdim ve sonuç pozitif hamileyim. Doktoruma neden evdeki testte çıkmadı diye sorduğumda idrardan yapılan testler bazen yanlış sonuç verebiliyormu geç döllenme gibi durumlardada test negatif sonuç verebilir dedi. Bir de idrardan gebelik testi aldığınızda kutuyu inceleyin. Hasar varmı diye. Son olarak testi yapmadan öncede kullanım bilgilerini inceleyin . Darısı başınıza olsun inşallah .Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Merhaba ,

Gebelik testinin sonuç veren çizgi çıkan komşu hasar alırsa testin yalnış çıkma ihtimalli var mıdır ? Adetim 12 gün geçti ilk geciktiği günler üst üste test yaptım negatif çıktı en son 4 5 gün önce test yaptım yapmadan önce kahverengi sulu bir akıntım oldu testi aldım tırnağım testin çizgi kısmına değdi ve orayı zedeledi biraz soyuldu yani nesatif çıktı testte bilgi verirseniz çok sevinirim
Hayır tam olarak vermiyor. Doktorumuz aynı konuda bizi 2 kere bilgilendirmişti.

Merhaba ,

Gebelik testinin sonuç veren çizgi çıkan komşu hasar alırsa testin yalnış çıkma ihtimalli var mıdır ? Adetim 12 gün geçti ilk geciktiği günler üst üste test yaptım negatif çıktı en son 4 5 gün önce test yaptım yapmadan önce kahverengi sulu bir akıntım oldu testi aldım tırnağım testin çizgi kısmına değdi ve orayı zedeledi biraz soyuldu yani nesatif çıktı testte bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba, gebelik testi hasar gördüğünde , yanlış uygulandığında , son kullanım tarihi geçtiğinde yanlış sonuç verir. Bu nedenle gebelik tetsini tekrar yapmanızda fayda var.

Geri