İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

*LAVİNNYA*

Daimi Üye
Üye
slm melekler.....bugünün ilk menüsü bendennnnnn.....tavuklu şehriyeli çorba,karışık kızartma domates soslu,bideeee fırında pirzola,salata....üzerine de damlasakızlı muhallebiiiii....bol bol buz gbi suuu:D:Dohhhh misssss...

T

TİTAN

Forum Okuru
Bol bol buz gibi suuuuu :D:D:D:D

Bizde bugün mercimek çorbasının nihayet sonu, köfte patates kızartması, pilav ve dünden biraz etli taze fasülye var. Tabi ki gazlı içecekler, meyve suyu, karpuz ve sütlaçççç :D:D Kalanlar bitsin diye köfte patates ilave ettim. Yarına sıfır bir menüyle karşınızda olacağım inşaallah:D:D

Sahur bizim hep aynı, kahvaltı çeşitleri, haşlanmış yumurta, bol roka ve maydanoz ile çay ve tam buğday ekmeği :D:D

Allah kabul etsin, afiyet olsun :tik:

seda88

Aktif Üye
Üye
önce miss gibi ev kokulu tarhana çorbası arkasından taze fasülyem bulgurlu pirinç pilavım çoban salatam ve sonundaaa çook sevdiğim tatlım muhallebii Allahım herkese evinde ağız tadıyla iftarını açmak nasip etsinnn :)

M

Misafir

Forum Okuru
Bizim evde bu gün iftara tüm aile davetli ve yemek menümüz; fırında güveç, bulgurlu ciğer pilavı, sebzeli ve kıymalı makarna (ben yaptım) et suyuna şehriye çorbası (ben yaptım) çiğköfte, hoşaf, etli patates haşlama, salata, cacık, kola, karpuz kavun gibi bir menümüz var:) Tüm Melek'lerimiz de bu akşam ki iftar soframıza davetlidir :D:D:D:D

T

TİTAN

Forum Okuru
Bizim evde bu gün iftara tüm aile davetli ve yemek menümüz; fırında güveç, bulgurlu ciğer pilavı, sebzeli ve kıymalı makarna (ben yaptım) et suyuna şehriye çorbası (ben yaptım) çiğköfte, hoşaf, etli patates haşlama, salata, cacık, kola, karpuz kavun gibi bir menümüz var:) Tüm Melek'lerimiz de bu akşam ki iftar soframıza davetlidir :D:D:D:D

Hey maaşallah, bu menüyle tüm Melekler de doyar vallahi, ellerine sağlık adminim :D:D

Vallahi menüler yıkılıyor yine, hele o buz gibi suuuuular yok mu :deli:

*LAVİNNYA*

Daimi Üye
Üye
eveeeetttt bugünün menüsünü yazıyorum hemennnn.....bol domates ve nohutlu bamyaaa,yanına bulgur pilavı,yoğurt.....tatlı olarakta revaniiiii....belki bide peynirli börek yapıcammmm....bol bol buz gbiii suuu yanınadaaa

T

TİTAN

Forum Okuru
Selam meleklerr :deli:
Önce hafif buzlanmış suuuuuuuuuuuu :deli:
Sonra çorba (henüz karar vermedim ama sanırım sarımsaklı un çorbası ), beylerin isteği üzerine bol domatesli biberli kekikli yürek sote, şehriyeli pilav, salata, karpuz, kola, meyve suyu, ramazan şerbeti, yani içecek ne varsa evde hahaha

Ellerimize sağlık, afiyet olsun, Allah kabul etsin :D:D

M

Misafir

Forum Okuru
Merhaba...
Bizim evde de bu akşam, dünden kalan güveç, ciğerli pilav, sebzeli ve kıymalı makarna var birde annemin canı çekmiş mangal yakacaz, közlenmiş biber, domates, patlıcan, ayran, kola, karpuz ve kavun kardeşler var:) Buyrun gelin hepbirlikte iftar edelim:)

Bu arada Titan adminim unlu sarımsaklı çorbanın tarifini bir ara konu olarak açarsanız sevinirim merak ettim :)

T

TİTAN

Forum Okuru
Merhaba...
Bizim evde de bu akşam, dünden kalan güveç, ciğerli pilav, sebzeli ve kıymalı makarna var birde annemin canı çekmiş mangal yakacaz, közlenmiş biber, domates, patlıcan, ayran, kola, karpuz ve kavun kardeşler var:) Buyrun gelin hepbirlikte iftar edelim:)

Bu arada Titan adminim unlu sarımsaklı çorbanın tarifini bir ara konu olarak açarsanız sevinirim merak ettim :)

Ellerine sağlık Rüyam adminim :D:D
Ben de ilk defa deneyeceğim, inşaallah iyi olursa derhal buradan hepinizle paylaşacağım :D:D

T

TİTAN

Forum Okuru
Selam melekler,
Bugün kü menümüzde terbiyeli şehriye çorbası, etli biber dolması, dünden kalan yürek sote, fesleğenli makarna ve tahin helvası var. Şu saatlerde henüz susuzluk hissetmeye başlamamışım demek ki bol bol buz gibi suuuuuuuuuu demeyi sona bıraktım :D:D Evet bolca soğuk su ve içecekler.. :D:D

Allah kabul etsin, şimdiden afiyet olsun :tik:

beyazgüvercin

Hamiş Melek
Benim menümde bugün fırında tavuk pirinç pilavı mercimek çorbası patlıcan salTası dünden kalan dolma tabi ki de buz gibi su ay Acıktım sanki yok yok acıkmayim daha 6 buçuk saat var herkese hayırlı RAMAZANLAR..,

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
bızde fırında sebzelı tavuk , yanında pılav , yanında salata, baklava , karpuz kavun , suuuuuuuuuuuuuu , bura gırmeyı cok sevıyorum ne guzel yemekler bunlar ıstahım acılıyo hahaha herkese hayırlı ramazanlar afıyet olsuuuuuuuuuuuun :)