İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

benimde menümde ilk olarak yogurt corbasi sonra patlican musakka ve pirinc pilavi birde salata ve hurma :)

patlıcanın her türlüseüne bayılırım, ellerine sağlık tekkk :tik:

önce şehriye çorbasıyla hafif bi açılış :) sonra soslu tavuk sote yanına peynirli tereyağll makarna ve çoban salata- yoğurt-karpuzve meşrubat...Rabbim ne verdiyse çok şükür...

peynirli tereyağlı makarna mmmmmmmm harika ama ben uzun bir süredir pilav ve makarna yemiyorum, kilo yapmasın diye :D:D

titan ne güzel bir konu açmışşın bazen ne pişirse diye düşünüyor insan

misafir menüsü bile çıkar buradan :)

biz ilk iftarı kayınvalidemde yaptık

yoğurt çorba pilav etli nohut salata karpuz

sadece su ve çorba içrbildim ilkgün tıkadı su beni :)

hemen bende yazimmmmm.....iftara yayla çorbası,kıymalı börek,kayısı hoşafı.sahur ise sadece kahvaltı özellikle haşlanmış yumurta çok tok tutuyor...öpüyorum hepinizi.....afiyet olsun

titan ne güzel bir konu açmışşın bazen ne pişirse diye düşünüyor insan

misafir menüsü bile çıkar buradan :)

biz ilk iftarı kayınvalidemde yaptık

yoğurt çorba pilav etli nohut salata karpuz

sadece su ve çorba içrbildim ilkgün tıkadı su beni :)

Aynen Sahil birbirimize fikir vermiş, fazla düşünmemiş oluruz. Hem de daha bir heves geliyor insana :D:D
Ellerine sağlık, Allah kabul etsin :D

hemen bende yazimmmmm.....iftara yayla çorbası,kıymalı börek,kayısı hoşafı.sahur ise sadece kahvaltı özellikle haşlanmış yumurta çok tok tutuyor...öpüyorum hepinizi.....afiyet olsun

Oyy kıymalı börek haaa, aç kapıyı Laviii :S

Haşlanmış yumurta konusunda hemfikiriz, hem protein ihtiyacı karşılanıyor hem de dediğin gibi çok tok tutuyor :tik:

buraya girmeyim diyordum ama bir anda sürüklendim ne olduğunu anlamadım :D:D buraya bakınca açlığım daha da artıyor ağzımın suları akıyor ...:D:D bende bugün iftara davetliyim bugün yemek yapmayacağım ama güzel yemekler paylaşılmış mutlaka faydalanacağım titanım güzel bir konu acmışsın tbr ediyorum :tik:

Geri