İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

Ayy şu bol bol buz gibi su yazmıyor musunuz bayılıyorum :D:D

Valla menüler muhteşem :D:D

Lavişş, güllaç harika bir hediye, tam Ramazanlık, ellerine sağlık :tik:

slm melekler.....bugünün ilk menüsü bendennnnnn.....tavuklu şehriyeli çorba,karışık kızartma domates soslu,bideeee fırında pirzola,salata....üzerine de damlasakızlı muhallebiiiii....bol bol buz gbi suuu:D:Dohhhh misssss...

Bol bol buz gibi suuuuu :D:D:D:D

Bizde bugün mercimek çorbasının nihayet sonu, köfte patates kızartması, pilav ve dünden biraz etli taze fasülye var. Tabi ki gazlı içecekler, meyve suyu, karpuz ve sütlaçççç :D:D Kalanlar bitsin diye köfte patates ilave ettim. Yarına sıfır bir menüyle karşınızda olacağım inşaallah:D:D

Sahur bizim hep aynı, kahvaltı çeşitleri, haşlanmış yumurta, bol roka ve maydanoz ile çay ve tam buğday ekmeği :D:D

Allah kabul etsin, afiyet olsun :tik:

önce miss gibi ev kokulu tarhana çorbası arkasından taze fasülyem bulgurlu pirinç pilavım çoban salatam ve sonundaaa çook sevdiğim tatlım muhallebii Allahım herkese evinde ağız tadıyla iftarını açmak nasip etsinnn :)

Bizim evde bu gün iftara tüm aile davetli ve yemek menümüz; fırında güveç, bulgurlu ciğer pilavı, sebzeli ve kıymalı makarna (ben yaptım) et suyuna şehriye çorbası (ben yaptım) çiğköfte, hoşaf, etli patates haşlama, salata, cacık, kola, karpuz kavun gibi bir menümüz var:) Tüm Melek'lerimiz de bu akşam ki iftar soframıza davetlidir :D:D:D:D

Geri