İftara/Sahura Ne Pişiriyorsunuz Melekler 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Muhtemelen terbiyeli şehriye çorbası yapacağım. Haşlanmış köy tavuğu ve suyuna da pilav :D:D Birde köy peynirli tepsi böreği :D:D

Son düzenleme:
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Sitemnizin yeni şekline alışalım derken, biraz konulara ara verdik, tam gaz devam edelim :D:D
Bugün tarhana çorbası, etli nohut yemeği ve pilav var, tabi ki bol bol soğuk suuu ve karpuz :D:D

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İki gündür menüleri aksattım :D:D
Dün arkadaşlarımızı iftara aldık, hemde son dakikada aradık, atlayın gelin dedik. Öyle abartı birşey hazırlamadım. Önceden planlı olsaydı mutlaka fazladan zeytinyağlı ve bir salata daha olurdu. Ama arkadaşlarımız hem çok yakınımız hem de dediğim gibi saat 4te verilmiş bir davet kararı. O yüzden az ama öz hazılık yaptım, buna rağmen herşey arttı. Gözümüz aç vallahi :D:D

Terbiyeli havuçlu şehriye çorbası
Köy tavuğu haşlama
Patlıcanlı, biberli, domatesli bulgur pilavı
Cacık
Patlıcan salatası
Yeşil salata
Közlenmiş domates ve biber
Evde kendi yapmış olduğum doğal meyve suyu
Asitli zararlı içecekler :D:D
Arkadaşlarımızın getirmiş olduğu şekerpare
Meyve tabağı

Bugün rahatım, herşey arttı dediğim gibi :) Hepimize afiyet olsun, Allah kabul etsin :)

A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
bende dün börek yaptm kahavltı gibi çayla yedk bugünde nohut pilavv pişirecem yanına cacaık yapatım bide slata yeter artar şişirir bile beni hahahahah

Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
bizde dün eşimin teyzesıne gittik bizi dışarda çok güzel bi yerde ağırladı :)) bugun bende şehriye çorbası,taze fasulye,bulgur pilavı ve tavuk yaptım yanınada salata.bitmiyorr bu yemek derdiii bitmiyor hahaha