İftara/Sahura Ne Pişiriyorsunuz Melekler 2013

ben şimdiden yazayım menümü misafirim var arkadaşımız gelcek karı koca:hihi:mercimek çorbası,içli köfte,taze barbunya,zeytinyağlı biber dolması,havuçlu cevizli yoğurtlu meze tarzı yani,kola sonrasında ise meyve ve tramisu:)buz gibide suuuuuuuuuuuuuuhahaha

ben şimdiden yazayım menümü misafirim var arkadaşımız gelcek karı koca:hihi:mercimek çorbası,içli köfte,taze barbunya,zeytinyağlı biber dolması,havuçlu cevizli yoğurtlu meze tarzı yani,kola sonrasında ise meyve ve tramisu:)buz gibide suuuuuuuuuuuuuuhahaha

Lavim ana yemek barbunya mı, o zaman kıymalı falan herhalde :D:D Ay ne kadar açgözlüyüm, bana neyse, menüyü irdeliyorum bir de :S

bende dün arkadastaydım yoğurtlu çorba, sarma,kofte.pılav.tavuk patates,salata,tatlı,kavun, ıçecek su haaa bıde hurma vardı hepsını yazdım hahaha

Derhal :D:D Otlu ayranı geçen Ramazan ayında denemiştik ve gerçekten de çok serinletici ferah bir tat. Bir miktar taze roka ve taze nane alıyorsunuz, blendıra yoğurt ve otları koyuyor, çekiyorsunuz, sonra damak tadınıza göre su ekleyip, afiyetle içiyorsunuz :D:D
ben bunu çok yaparım titann çok serinletiyor özellikle iftrda su niyetine içiyorum

bende dün arkadastaydım yoğurtlu çorba, sarma,kofte.pılav.tavuk patates,salata,tatlı,kavun, ıçecek su haaa bıde hurma vardı hepsını yazdım hahaha

Hem köfte hem tavuk mu, kalabalığa seçenek sunmuş demek arkadaşın bravo :D:D Afiyet olsun :D:D

titanım içli köfte var işte en zor yemek kız içi kıymalı hahahatatlımı yazmayı unutmuşumyalancı künefe hahaha

Lavim ne bileyim, yemek yemeye gittiğimiz yerlerde içli köfte hep ara sıcak gelir ondan sordum :D:D Afiyet olsun :D:D

Ha bu arada künefenin yalancısı nasıl oluyor :çapkın:

Geri