İftara/Sahura Ne Pişiriyorsunuz Melekler 2013

İki gündür menüleri aksattım :D:D
Dün arkadaşlarımızı iftara aldık, hemde son dakikada aradık, atlayın gelin dedik. Öyle abartı birşey hazırlamadım. Önceden planlı olsaydı mutlaka fazladan zeytinyağlı ve bir salata daha olurdu. Ama arkadaşlarımız hem çok yakınımız hem de dediğim gibi saat 4te verilmiş bir davet kararı. O yüzden az ama öz hazılık yaptım, buna rağmen herşey arttı. Gözümüz aç vallahi :D:D

Terbiyeli havuçlu şehriye çorbası
Köy tavuğu haşlama
Patlıcanlı, biberli, domatesli bulgur pilavı
Cacık
Patlıcan salatası
Yeşil salata
Közlenmiş domates ve biber
Evde kendi yapmış olduğum doğal meyve suyu
Asitli zararlı içecekler :D:D
Arkadaşlarımızın getirmiş olduğu şekerpare
Meyve tabağı

Bugün rahatım, herşey arttı dediğim gibi :) Hepimize afiyet olsun, Allah kabul etsin :)

bizde dün eşimin teyzesıne gittik bizi dışarda çok güzel bi yerde ağırladı :)) bugun bende şehriye çorbası,taze fasulye,bulgur pilavı ve tavuk yaptım yanınada salata.bitmiyorr bu yemek derdiii bitmiyor hahaha

bizde dün eşimin teyzesıne gittik bizi dışarda çok güzel bi yerde ağırladı :)) bugun bende şehriye çorbası,taze fasulye,bulgur pilavı ve tavuk yaptım yanınada salata.bitmiyorr bu yemek derdiii bitmiyor hahaha
Özgl, teyze sizi nereye götürdü, yoksa bizim iftar mekanları bölümünde tanıttığımız yerlerden biri mi hahahaİnş kadıncağız kazıklanmamıştır :D:D

Bu arada dün yoğun ısrar üzerine kıymalı pide yaptım, evet itiraf ediyorum yedim ama 1.5 tane :D:D Şunu da belirteyim benim pideler kebapçılardaki pideler kadar büyük olmuyor :D:D

Bugün muhtemelen börek, patates salatası ve kahvaltı gibi hafif bir menüyle geçiştireceğim, çünkü kaç gündür hayli ağır yedik :D:D

bugün dünden kalan yemekler var
cuma günü misafirlerim gelio onlar için şöyle bir menü hazırladım
mercimek çorbası
ara sıcak tavuk dürüm
bezelyeli izmir köfte pilav
patatesli börek
çoban salata
cacık
kavun
revani

Özgl, teyze sizi nereye götürdü, yoksa bizim iftar mekanları bölümünde tanıttığımız yerlerden biri mi hahahaİnş kadıncağız kazıklanmamıştır :D:D

Bu arada dün yoğun ısrar üzerine kıymalı pide yaptım, evet itiraf ediyorum yedim ama 1.5 tane :D:D Şunu da belirteyim benim pideler kebapçılardaki pideler kadar büyük olmuyor :D:D

Bugün muhtemelen börek, patates salatası ve kahvaltı gibi hafif bir menüyle geçiştireceğim, çünkü kaç gündür hayli ağır yedik :D:D

yok titanım burda başakşehırde biyere getirdi ama çok güzeldi yok kazık değildi :) teyze saolsun hahaha bu arada pideleri götür titanım afiyet bal şeker olsun.löp löp et olcak sizin diyet topınız hahaha

Geri