İftar Sahur Menülerimizi Paylaşalım Melekler :)

Benden bugun yemek menusu; iskembe corbasi (kendim yaparım terbiyeli hazir degil :) ) firinda karniyarik, bol domatesli bulgur pilavi, cacik, tatlı da dondurmali firin sutlac.

benim de bugün ki menüm; tarhana çorbası,mantı (hazır olanlarından :D) tatlı olarakta şekerpare:yemek:

mber: 20152"]benim de bugün ki menüm; tarhana çorbası,mantı (hazır olanlarından :D) tatlı olarakta şekerpare:yemek:[/QUOTE]
Yaa ne yapiyim elif esim cok seviyor. Hazir corba hic icmiyor. Bir iki kere hazir corba aldim. Tartistik. Ne demisler deliyle ulunun lafini dinlicekmissin. :)

Bizde misafir vardı, ondan öncesinden de yemek artmıştı. Dolap sahan dolu :D:D Mercimek ve domates çorbası-kuru fasülye-pilav-zeytinyağlı taze fasülye- etli biber dolması :D:D Schhhhhhhweppessss :D:D Meyve ve çikolata :D:D Tabi ara sıcak isterlese bir de onlar :S

Bizde misafir vardı, ondan öncesinden de yemek artmıştı. Dolap sahan dolu :D:D Mercimek ve domates çorbası-kuru fasülye-pilav-zeytinyağlı taze fasülye- etli biber dolması :D:D Schhhhhhhweppessss :D:D Meyve ve çikolata :D:D Tabi ara sıcak isterlese bir de onlar :S
Titan toplanip sana geliyoz ailecek o kadar yemek varken doyurursun heralde bizi esilam yiyemesede onaada meyve veririz :huhe:

Geri