İki kere adet oldum yine de olabilir mi

Buse00

Üye
Üye
İki kere adet oldum yine de olabilir mi
Merhabalar yaklaşık 5 Mart gibi sürtünmeli ilişkim oldu bende çamaşır vardı onda birşey yoktu vajinaya penise dokunma vs oldu ondan sonraki iki adetimin biri 3 gün gecikmeli oldu bu üçüncü ay adetim iki gün gecikti normalde 4-5 gün önceden göğüs ağrılarım başlardı ama hiçbir belirti yok şu an ama bu ay antibiyotik kullandım yaklaşık 6-7 tane sizce hamilelik olmuş mudur yoksa başka bir sebepten mi gecikti ilaçtan vs ?

Merhabalar yaklaşık 5 Mart gibi sürtünmeli ilişkim oldu bende çamaşır vardı onda birşey yoktu vajinaya penise dokunma vs oldu ondan sonraki iki adetimin biri 3 gün gecikmeli oldu bu üçüncü ay adetim iki gün gecikti normalde 4-5 gün önceden göğüs ağrılarım başlardı ama hiçbir belirti yok şu an ama bu ay antibiyotik kullandım yaklaşık 6-7 tane sizce hamilelik olmuş mudur yoksa başka bir sebepten mi gecikti ilaçtan vs ?
Kullandığınız ilaçlar adet gecikmesi yapar üstelik şüpheli ilişki sonrası adetin gerçekleşmiş yani hamile değilsiniz

kesinlikle hamile değilsin.arada çamaşır varken hamile kalman imkansız.
Bu sıralar stresli dönemlerde geçiyoruz hareketsiziz karantina yüzünden.Regl döngünde değişmeler olması çok çok normal.
Gecikmenin nedeni herşey olabilir ama hamilelik değil,korkma.

kesinlikle hamile değilsin.arada çamaşır varken hamile kalman imkansız.
Bu sıralar stresli dönemlerde geçiyoruz hareketsiziz karantina yüzünden.Regl döngünde değişmeler olması çok çok normal.
Gecikmenin nedeni herşey olabilir ama hamilelik değil,korkma.
Bende öyle düşünüyorum ama gecikince insanın aklına herşey geliyor göğüslerim daha dün ağırmaya başladı bugün 5. Gün gecikti hala olmadım

Geri