İkimizin Dünyası...

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
İkimizin Dünyası...
Ben seninle her şeyim.
Deliyim, çılgınım,...
Ve aşığım Aşkın yazılması değil yaşanması taraftarıyım biliyorsun.
Ama bazen söyleyemediğimiz, söylemek istesekte uygun sözcükleri bulamadığımız anlar vardır.
Şuan olduğu gibi...
Kendimi şanslı insanlardan sayıyorum.
Sevdiğim ve sevildiğim için. Sevdiğimi bildiğin ve sevildiğimi bildiğim için. ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN'ın da dediği gibi "Sevmek yaratmak; sevilmekse yaratılmaktır." O halde sevgimizle birlikte yaratılıyor ve yaratıyoruz.
Şu ana kadar bunun sürekli olması için elimizden geleni yaptık. Bundan sonrası için bana düşeni yapacağım. Hatırlıyor musun?
Birgün bana seni ne kadar sevdiğimi sormuştun.
Kaçmak istemiştim
Cevap alamadığında ne kadar üzüldüğünü biliyorum.
Cevap veremezdim.
Dosttuk ve ben dostum dediğim kişiye aşık olmuştum Aşkın büyüklüğü yoktur.
Dünyalar kadar dememi isterdin biliyorum.
Ama ben dünyanın ne kadar büyük olabileceğini bilmiyor ve bilmediğim için sevgimle kıyaslıyamıyordum sadece...
Senin uğruna vazgeçmeyeceğim şey yok.
Gururum hariç.
Yaşadığımız dünyayı değil ama beraber kurduğumuz ve sadece ikimizin yaşadığı dünyanın ne kadar büyük olduğunu biliyorum.
İkimizin dünyası diyorum.
Ama birgün bu dünyada yalnız kalırsam, bil ki bu yine ikimizin dünyası olarak kalacak ve hiç kimse senin yerini dolduramicak söz canısı.
Yine sana olan sevgimle bu dünyayı ayakta tutacak ve tüm gücümle sevgini yaşatacağım.
Çünkü sana olan sevgim sonsuz Alp'im benim....
Seni çok seviyorum, sevilmesi güzel kocişim benim...
GüL & aLp
A3682622-123-1.gif

iloveyoubaby6.gif

Cevap: İkimizin Dünyası...

Çok teşekkür ederim canım... İnşallah sende hayatında hep mutlu olursun ve beyazatlı prensin yanında olur...

Canım benim başımın belası gül ve alp yazısı:haha:anladın sen onu:DRabbim mutluluğunuzu daim etsin.Hep mutlu olun gül &alp:):)Seni çok seviyorum kuzum mutluluğu hak ediyorsun buna emin ol.

Teşekkürler meçhulüm ama mağlesef başının belası olarak kalacağım :D
Güzel sözlerin için teşekkürler dadlum yaa.. Yüzümde tebessüme sebeb oldun... Allah razı olsun...

Geri