İkinci çocuğumu ne zaman yapmalıyım ?

I

ikincibahar23

Forum Okuru
İkinci çocuğumu ne zaman yapmalıyım ?
2. Çocuk için en uygun zaman hangisi ne zaman yapmalıyım

Selam melekler sizleri uzaktan yıllaaardır hatta genç kızlığımda bile takip eden bir misafirim bir derdim var sizinle paylaşmak istediğim aslında dert te değil de planlama korkusu diyelim. Bir kızım var tam 4 yaşında artık ana okuluna okul öncesi bi yere gönderiyorum evde canımda sıkılıyor geçen eşimle konuşuyoruz hanım ikinciyi yapalım mı dedi bana durduk yere. Ben de daha bu küçük olmaz öyle şey deyip hemen savuşturdum isteğini. sizlerin belki ikinci hatta daha fazla çocuğu vardır bilemiyorum. Sizce ikinci çocuk için en uygun zaman ne zaman kızlar ne zaman yapmalıyım aralarında kaç yaş fark olması ideal olur ne diyorsunuz X?

Selamlar benim de 4 çocuğum var şimdi bu işler ha deyince olmuyor arkadaşım. Yani planlı bir gebelik düşündüğünüzde bazen bendeki gibi olay üç beş sene sarkabiliyor Yani düşünün şimdi karar verdiniz ve çocuk yapacaksınız benim gibi benim birincisi oğlan ikincisi ile arasında tam 7 yıl var oysa ben üç yıldan sonra düşünmüştüm neyse ondan sonrakilerlede aralarında üç yıl olsun dedim onların da aralarında 7 yıl var :D:D

Eeee vermeyince Mabud neylesin mahmud yani onuda düşünün ha bana sorar iseniz kendinizi hazır hissettiğiniz her an çocuk yapabilirsiniz diğeri 4 yaşına gelmiş bile yapın bir de bakalım hemen hamile kalabilecek misiniz ? Öyle ceketi attım üstüne hatunun hamile kalmıştır diye salak saçma bi cümle var ya :) O eskiden di güzel güzel ve organik beslenirkendi bakim hemen olacak mı :D:D Karar sizin

Geri