İkinci kez anneliği düşünenler

sarıgelin

Daimi Üye
Üye
İkinci kez anneliği düşünenler
İkinci kez bebek düşünenler çocuk isteyenlere Merhabalar olsun arkadaşlar ben 6 yıl aradan sonra ikinci çocuğu düşünüyorum hadi gelin birlikte bu süreci paylaşalım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim kızımda 6 yaşında bayağı bir sorunlu büyüttüm kızımı açıkcası ikinci bir çocuk için cesaretim yok ama tek çocuklada kalmak istemiyorum ona bir kardeş yapmayı çok istiyorum şu an net bir karara varamadım tekrar aynı süreci yaşamak beni korkutuyor duyduğum kadarı ile her çocuk aynı olmuyormuş ikincide daha bir tecrübe kazanan anne rahat bakıyormuş çocuğuna bakalım artık her an bir hamilelik haberi verebilirim kısmet:)

benim kızımda 6 yaşında bayağı bir sorunlu büyüttüm kızımı açıkcası ikinci bir çocuk için cesaretim yok ama tek çocuklada kalmak istemiyorum ona bir kardeş yapmayı çok istiyorum şu an net bir karara varamadım tekrar aynı süreci yaşamak beni korkutuyor duyduğum kadarı ile her çocuk aynı olmuyormuş ikincide daha bir tecrübe kazanan anne rahat bakıyormuş çocuğuna bakalım artık her an bir hamilelik haberi verebilirim kısmet:)

Sevgili Sarıgelin alıntı yapmışsın ama birşeyler yazmamışsın lütfen alıntıdan sonra ya da önce yazacağını yaz olur mu ?

Aslında aynı durumdayım bu kadar ara veekemin sebebide kızımın huysuzluk ve uykusuzluklari ancak tekte olmuyor bu ay 6 gün var adetime kasiklarımda kramp var bakalım ne olacak benimde şüpheli

Bu arada ikinci bebeği düşünüyorsunuz gördüğüm kadarı ile. Rabbim, en kısa sürede sağlıklı şekilde ve haberini de sitemiz üzerinden duyuracağınız güzel bir bebiş düşürsün göbüşünüze ilk biz duyalım inşallah :D:D

Bu arada ikinci bebeği düşünüyorsunuz gördüğüm kadarı ile. Rabbim, en kısa sürede sağlıklı şekilde ve haberini de sitemiz üzerinden duyuracağınız güzel bir bebiş düşürsün göbüşünüze ilk biz duyalım inşallah :D:D

Ahh inşallah artık ikinci olsun istiyorum güzel dileklerinz için teşekkürler.. kizimin heyecanını Burda yaşamıştım ikinciyi de inşallah Burda yasarim

Maalesef mens oldum :( hemde 28 gün de bir olan ben 24. Günde oldum... Napalim çalışmaya devam.. folik asite başladım inşallah bu ay olur :)

Geri