İkizler Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...İkizler Meleklerimize....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
İkizler Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...İkizler Meleklerimize....
İkizler Burcu 2012 Burç Yorumu
İkizler Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu

İkizler Burcu Meleklerimizzzz Neredesiniz hadi bakalım sizi neler bekliyormuş bir göz atalım...Aşk para sağlık hangisinde yüzünüz gülecek bu ay bakalım....

ikizler burcu-19.jpg

Güneş burcunuzda, güç ve inisiyatif sizde bu ay. Öz yıldızınız Merkür ve ayrıca Venüs de burcunuzda, yıldızların sizin için bir amacı olsa gerek, en azından sizin bazı amaçlarınızı eyleme dökmenizde size işbirliği yapmaya gelmişler.

11 Haziranda şans yıldızı Jüpiter de burcunuza geçince, artık yeni ve taze enerjilerle yerinizde duramayacak, yeni ve umut veren, önünüzü açan girişimlere hevesle dalacaksınız. Bazı eski sıkıntıları, çözümsüz sorunları da bir kenara bırakıp gününüze ve geleceğinize odaklanacaksınız.

Bu ay bir süre sonra, bazı çözümsüz sıkıntılarla boş yere uğraştığınızı anlayıp nefes alacaksınız yeniden, tıpkı taze bir havaya çıkıp ciğerlerinize taze havayı solumak gibi.

Bu arada bilmeyenler için söyleyim; şans yıldızı Jüpiter 1 sene kalacak burcunuzda. Bu şansı iyi kullanın derim. Girişimlerinizi destekleyecek şanslı dönemi iyi kullanın derim.

Zaten bir süre sonra kendinize güveninizin yükselmesi, hayatınıza yeni ve canlandırıcı bir şeyleri katma isteğiniz, yükselen girişimci ruhunuzla şansın sizde konakladığını sezeceksiniz.

Bu ay diğer yıldız hareketlerine bakarsak; 4 Haziranda zıt burcunuz Yayda Ay Tutulması var, Ay Yayda iken Güneş İkizlerde olacak haliyle. 5/6 Haziranda burcunuzda bulunan Venüs’te Tutulma (Venüs Geçişi) olacak.

Ay tutulmasında siz bir konuda haklılığınızı karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz. En azından gücün sizden yana olduğunu anlayacak, taviz vermeyeceksiniz. Yani bir konuda istediğinizi alacaksınız.

Öte yandan Venüs tutulması, sanki yine de bir şeyleri eksik bırakabilir, hani belki detayda istediğiniz bir şeyler farklı gelişebilir. Bir şey isterken başka bir şey olur, onunla yola çıkmanız gerekebilir, bir işinizde özetle bir beklenmedik sürpriz, davetsiz bir misafir olabilir. Ya da işinize maydonoz olmaya çalışan biri çıkabilir.

Yaydaki Ay Tutulması bir işin tamamlanma, sonlanma zamanına işaret ediyor. Belki hakkınız olanız isteme zamanı diyebilirim bu konuda. Yani illa sorun yaşatacak değil, üstelik siz de elinizden geleni yaptıysanız ve hakkınızı da bir türlü karşı taraf takdir etmiyorsa, ondan hakkınızı isteyin derim. Çünkü bunun için iyi bir zaman. Birini bir konuda tuşa getirme zamanı diyebilirim sizin için. Daha ciddi sorunlar yaşayanlar ise, birini silme zamanı diyebilirim.

Venüs tutulması ise, biraz size muhalif görünmekte, yani, ya size beklediğinizden azı gelebilir, ya da beklentinizi karşılayan ama bir tatsız sürprizi de beraberinde getiren bir gelişme olabilir. Bu işte, para, ev veya aşkla alakalı bir konuda olabilir.

Venüs tutulmasının iyi tarafı, örneğin evinizde eskimiş bir tesisat varsa yenilemek için uygun bir zaman bence. Ayrıca kiminiz ise, gardrobunda yenilik yapmak ihtiyacı duyacak.

Kiminizin de aşka bakış açısını değiştiren, şaşırtıcı ve duygularınızda bir sıçrama etkisi yaratan deneyimler yaşayacaksınız. Sanırım eş veya sevgili için bir çılgınlık da yapabilirsiniz.

Belki bir konuda alacaklı iken borçlu çıkabilirsiniz. Mesela, iş sahibi iseniz, yaptığınız bir üründe aksaklık meydana gelebilir, bu da astarı bezinden pahalı işe dönüşebilir. Ama yine de merak etmeyin derim, 11 Haziranda Jüpiter imdadınıza yetişecek, sorunu en az zararla halledeceksiniz. Ve hatta bazen şerden hayır doğar ya, daha iyi fırsatları beraberinde getiren yeni imkanlar doğacaktır.

Bu ay sürprizler bekleyin derim hayatınızda.

Çevreniz bir anda insanla dolabilir, yeni çevreler edinmek için tam zamanı. Kafanızdaki bazı planları devreye koymak ve hayatınızı daha aktif yapmak istiyorsanız, durmayın derim ama planlar yeni olmaktan ziyade, daha çok, statünüzü, son 2 senelik emeklerini besleyen yeni girişimler olsun derim.

Evinde, yuvasında huzursuz olanlar, bu ay taşınmayı kafasına koyacak gibi. Bunun için arayışa gireceksiniz.

Veya daha 3-5 ay önce taşınanlar ise, bu ay taşındığı evle ilgilenecek, bunun için biraz masraf yapacak. Kimi İkizler ise, yatırım amacıyla masraf yapacak gibi.

Ay sonlarında iş ve genel konularda kendinize inancınız daha fazla artıyor, ayrıca çabalarınızın maddi sonuçlarını alıyorsunuz.

Ayrıca ay sonunda, hafif bir kitlenme var gökyüzünde, bu duygusal konuda bir yol ayrımına getirebilir sizi, bir karar verebilirsiniz.

Mekan değişimi düşünen İkizler, Jüpiter sizi kımıldatacak haberleri getirecektir.

Bu güzel yorum icin tesekkür ederim. 2008 senesinden beri taniyip ilgi duydugum biri vardi,ve benden devamli kaciyordu,uzak duruyordu,hatta benimle yalniz olmak bile istemiyordu.ben buna gercekten anlam veremiyordum,ama bir yandanda gizli gizli ilgisini belli ediyordu,benimle msn de devamli yazar,girdigim sayfalara oda giriyordu,en sonunda bu senenin basinda,benimle flört etmeye basladi.bende dalga geciyordum,taaki haziranin dördünde bir mana ile bana gelene kadar,ben yalniz yasayan bir bayanim.oda yalniz yasiyor.ve simdi bizim iliskimiz basladi,ben onu gercekten cok seviyorum,ama su anda iliskimiz hic istedigim gibi degil.bu beni cok üzüyor,ona karsi nasil davranmam gerektigini bilmiyorum.onun burcu akrep.ben ikizler.onu kaybetmemek icin ne yyapabilirim.o beni aramiyor,benmi arasam acaba??yoksa bendemi onun gibi ilgisiz davranayim???ne yapayim???onu kendime nasil cekebilirim,bir bilen varmi acaba?????

ya bu yorum moralimi düzeltti çünkü bir süredir yaşadıklarım beni çokk yormuştu. Öle bir durumdayım ki şu an bu yazılanlar tam da bnm için yazılmış

Geri