İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Bende bu ikizlerden şikayetçiyim ama hala aşığım galiba ayrılalı 4 gün oluyor ben ayrıldım sebebini bile sormadı gerçekten ilgisi azalmıştı son günlerde yoğun olduğunu soyluyordu ama ben guvenemedim iste ve şimdi pisman oluyorum sizce cok gec olmadan mesaj atmalı mıyım daha oncede olmuştu ama sonra o mesaj atti ve barıştik geri dönsem affeder mi sizce
bi şansını dene bakalm cevabından ne istediğini anlarsın az çok.

hiç takmayacaksın ikizler erkeğini ne kadar takarsan o kadar kendine zarar verirsin sen onu salla o peşinden gelir

Merhaba kızlar 20 yaşındayım ve üniversitede bir sene boyunca bir çocukla bakıştık o sıra bir erkek arkadaşım vardı fakat aramız bayağı bozuktu görüşmüyorduk fakat herkes bi erkek arkadaşım olduğunu biliyordu halini çocukta öğrenmiş. Sene boyunca bakıştık daha sonra birgün ben bunu sosyal medya üzerinden takip ettim fakat bir kız arkadaşı olduğunu görünce ümidi kestim aradan belli bi zaman geçtikten sonra biz bi şekilde mesajlaşmaya başladık tanıştık numaramı istedi falan daha sonra bi anda bakışma mevzusu açıldı ve bana senin farketmediğin birçok bakışım oldu fakat sen oralı bile değildin gibi laflar söyledi. Biraz keyfine düşkün biri. iyiydi güzeldi ama şu sıralar çok soğuk aramıyor mesaj atmıyor hep benden bekliyor ve buda beni peşinden koşuyormuşum gibi hissettiriyor ne yapmalıyım onu kendime nasıl bağlamalıyım? En büyük sorunda şu ki tatil olduğu için farklı şehirlerdeyiz ve birbirimizide göremeden nasıl kendime bağlamalıyım onu bilemiyorum..

Geri