İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

PaSikA

Yeni Üye
Üye
İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz
ikizler erkeğini aşık etmenin yolları ikizler burcu erkeğini aşık etmenin yolları nasıl etkilerim burcu erkeği nasıl olur ederim
Birinden hoşlanıyorsunız her yolu denediniz ve bir türlü kendinize aşık edemediniz o zaman birde burcunun özellikleri öğrenip o yolla kendinize aşık etmeye ne dersiniz...

Buyrun kızlar İKizler burcu erkeğini kendinize aşık etme yolları :tik:

Çok yönlü olan bu erkek için aşk, diğer ilgi duyduğu konulardan daha fazla önemli değildir. Doğum haritasındaki bazı etkiler nedeniyle kimi İkizler erkeği romantik olabilir ve aşk birinci konu haline o zaman gelebilir. Bu erkek çok fazla konu hakkında bilgiye sahip olduğundan kadınlar tarafından her zaman beğenilir. Kültürlü oluşu, her konuda konuşacak kadar bilgiye sahip olması ve sıradışı konuşmalarıyla bir kadının kolayca ilgisini çekebilir. Kısa süreli maceraların adamı olarak, birlikte olduğunuz süre içinde sizi inanılmaz derecede mutlu edebilir, onunla zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Size her türlü güzelliği hem sözel hem de tavır olarak yaşatabilir. Ama sonra birdenbire bıkabilir. Eğer bu ilişkide İkizler erkeğine aşık olursanız durum gerçekten vahimdir. Çünkü onun bu türden duygusallıklara pek itibarı yoktur.

Eğer siz, güneş veya yükselen burcunuz, hava grubu (terazi, ikizler, kova) veya ateş grubu bir kadınsanız(yay, koç, aslan) o zaman ikizler erkeği ile kolaylıkla baş edebilirsiniz. Bunun dışındaki burç mensupları özellikle akrep, yengeç ve balıklar sizler ikizler erkeğiyle aşk yaşıyorsanız gerçekten üzülebilirsiniz. O ise bunlara pek aldırış etmeyecektir. Çünkü o kadar fazla seçeneği vardır ki, kolaylıkla bir aşka daha yelken açabilir.

Onu etkilemek için öncelikle, onun tüm zevklerini, beğendiği herşeyi paylaşmalı ve değer verdiği kimseleri el üstünde tutmalısınız. Her bilgi sahibi olduğu konuda en az sizin de bilginiz olması gerekecek ve öğrendiklerinizi onunla paylaşacaksınız. İkizler erkeği pek dinlemekten hoşlanmasa da, merak ettiği konu hakkında bilgili olmanız çok hoşuna gidecektir. İkizler erkeği pek sorumlu değildir, o nedenle ona ait herşeyi bilmek, takip etmek ve ilgilenmek sizin işiniz olmalıdır. Özellikle maddi konularda yönetmeniz hoşuna gidecektir.

Yapmamanız gereken en önemli şey, onun önemsediği bir konuyu veya kendisini en ufak bir şeyde alaya almaktır. İşte o zaman gerçekten ilişkiniz bitmiş demektir. Başkalarıyla ilgilenmeniz, onu kıskandırmaya kalkmanız veya beğendiğinizi ima etmeniz halinde bilin ki, sizi bıraktığı gibi anında bir başka maceraya atlamış olacaktır. Ondan sonrası ise size hatırlamayacak ve bir daha da asla size geri dönmeyecektir.

arkadaslar bana yardım edin ikizler erkeği birini seviyorum fakat oda baskasını seviyor ne yaptıysam gözüne giremedim bu arada bn koç burcu beni sürekli reddediyor ne yapmam gerekiyo nasıl davranmalıyım onun her söylediğine güüyorum ona bakıyorum bazen ona bakarken yakalıyor kızarıyorum ne yapmalıyım bn hırslıyım bide boğa burcu bir arkadasımda ikizler burcu olanı seviyor olaylar baya karışık sizden cevap bekliyorum ne yayabilirim...

arkadaslar bana yardım edin ikizler erkeği birini seviyorum fakat oda baskasını seviyor ne yaptıysam gözüne giremedim bu arada bn koç burcu beni sürekli reddediyor ne yapmam gerekiyo nasıl davranmalıyım onun her söylediğine güüyorum ona bakıyorum bazen ona bakarken yakalıyor kızarıyorum ne yapmalıyım bn hırslıyım bide boğa burcu bir arkadasımda ikizler burcu olanı seviyor olaylar baya karışık sizden cevap bekliyorum ne yayabilirim...

sana bir tavsiye zorla sevdirmeye çalışma sana bakmıyorsa sen ona hiç bakma anlıyorum çok seviyosundur ama bunun sonu yok hayatını bu konuya adama hep kendini yenile sana seni seveni sev demiyorum sen onu sevmiyo olabilirsin ama şu zamanda başka amaçlara yönel bi gün gerçek aşkı göreceksin gerçekten aşık olduğunu anlamak istiyosan onun öldüğünü düşündüğünde üzülecek sadece onla olan anılarını düşündüğünde sevineceksin ayrıca ikizler burcu öyle kolay elde tutulmaz hiç bi zaman ciddi de olmaz... :kiamam:

bende ikizler burcuyum ve ikizler burcu bir erkekten hoşlanıyorum onunda okuldan eski cıktıgı fakat hala sevdiği bir kız fakat banada bakıyor kibarlık yapıyor arada konusuyor falan bu erkek boyle capkın sevmesede umut verebılır ve umrunda bıle olmaz kendımden bılıyorum onun için sende benim yaptıgımı yap ikizler burcu zoru sever onu sevdiğini değil onunla ilgilenmeyen dikkatini çeker hep bende öyleyim onunla ilgilenme daha az bak umrunda değilmiş gibi davran baskalarıyla konus ılgilen falan kesilikle aradaki farkı görüceksin :))

benim sevgilim de ikzler burcu onun ustune fazla gitme onu sikmamaya calis umursamiyormus gibi davran o sana yakinlasicaktir merak etme:D

benim sevdiğim çocuk ikizler burcu ve ben onu çok çok çok çok seviyorum onun için nerdeyse eriyorum diyebilirim aynı sınıftayız bazen yanıma oturuyor bana o kadar çok yakınlaşıyorki nerdeyse masanın altında sevişiyoruz ona seni seviyorum deyip onu dudaklarından öpmek istiyorum bebeğim olsun istiyorum ondan zilin çalmasını hiç istemiyorum çünkü bir sonraki tenefüste önceki halinden eser kalmıyor

benimde ikizler burcundan sevgilim var aslindan bunlari yola getirmek hicte zor deyil.. Soyluyorum. Umursamicaksiniz yazincada gec cevap vereceksiniz o bisey diyorsada tam tersini yapacaksiniz, merak etmeyin hersey yoluna girecek..

Geri