İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?
Bu konu; İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer beğendiğiniz erkek ikizler burcu erkeğiyse hiç tasalanmayın. Hemen ikizler burcu erkeği tavlama yolları başlıklı bu makalemizi okuyun ve harekete geçin ..:tik:

ikizler_burcu-3e7.jpg

Sürekli telefonla konuşmaya hazır olun. Çünkü bu erkek için telefon internet her türlü haberleşme önemlidir.

O konuşurken mutlaka dinleyin hatta sürekli onu dinlemeye alışın.Onun düşüncelerine önem verin.

Kafasına bir şey taktı mı mutlaka yapan bu erkeği durdurmaya kalkmayın.

Duygusal biri mi mantıklı mı çılgın mı yoksa hiçbiri değil mi? bu adamı kategorize etmeyin. Çünkü aynı anda birçok kişilik özelliği sergilediği için onu anlayabilmeniz oldukça güçtür. Onu sadece sevin hem de çok. O zaman bu halleri sizi yormayacaktır.

Onun gönlünü kazanmak için sürprizler hazırlayın. Örneğin hadi şuraya gidelim veya hadi gel bunu yapalım gibi. Fakat bunların tümü enerjik faaliyetler olsun.

Özgürlüğünü asla kısıtlamayın. Onun üzerinde baskı uygulamayın.

Gönlünüzü almak için söylediği minik zararsız yalanlar için ona kızmayın. Olgun davranırsanız size gerçeği kısa süre sonra söyleyecektir.

Bir anda sinirlenmesine bağırıp çağırmasına aldırmayın. İki dakika sonra gelip gönlünüzü alacaktır.

Rutin bir hayat sürmesini beklemeyin. Heyecana aktiviteye hazır olun.

Görünüşünüzü sık sık değiştirebilirsiniz. Yenilik uygulayan kadınlardan çok hoşlanır.

Her şeyiyle sizin olmasını istemeyin. Çünkü bu oldukça zordur. Onu olduğu gibi kabul etmeye çalışın.

İlişkinizde bağımsızlık temasını ön planda tutun. Kendisini kısıtlanmış hissetmesine izin vermeyin. O zaman ilişkiniz çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Kapının arkasında bir valiz her an hazır olsun. Çünkü İkizler erkeği anında bir seyahate çıkmayı teklif edebilir.

Onun sürekli planları ve projeleri vardır. Dinleyin ve desteklemeye çalışın. Fazla kaptırmayın. Çünkü ertesi gün başka bir planla karşınıza çıkması mümkündür.

Bekletilmekten asla hoşlanmaz.

İniş çıkışlı hallerine alışın. Sadece izleyin ve ne söylüyorsa anlamaya çalışın.

Çocuksu tavırları ve yüzeysel konuşmalarına alışmaya bakın. Kalbinde kötülük olmadığını bilin.

Çok zeki olan bu erkek siz bir şey söylerken daha dinlemeden size cevabını verebilir. Usta bir manevracıdır.
Zihinsel faaliyetlerde bulunmayı seven bu erkek kadınıyla tartışmaktan bir konu hakkında fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır.

Fazla duygusal davranmayın. Mantıklı çözümcü güçlü bir kadın olmaya çalışın.

Siyah dediği bir şeye biraz sonra beyaz diyebileceğini unutmayın.

İçinde çatışmaları olan bu adam çocuk gibidir. Sevgi ilgi hoşgörülü davranırsanız onu bozmaz anlayışlı olursanız bir ömür yanınızdan ayrılmayacaktır.

ikizler burcundan sevgilim var aynen bende öyle yapiyorum zaten.. O ne diyorsa aksini yapiyorum o yok mus gibi davraniyorum isede yariyor.. Ama sonucunda bitti tam bilmiyorum aslinda bitiyor sonra bi yerde karsilasincada Beni affet diyor, ne yapmaliyim..

ikizler burcundan sevgilim var aynen bende öyle yapiyorum zaten.. O ne diyorsa aksini yapiyorum o yok mus gibi davraniyorum isede yariyor.. Ama sonucunda bitti tam bilmiyorum aslinda bitiyor sonra bi yerde karsilasincada Beni affet diyor, ne yapmaliyim..
sende aynısını yap.her şey insanlar için de önemli olan yaşamak de allak bullak et kafasını.

Burclara inanirim cokta ilgilenirim bende ikizler burcuyum... Ama Allah kadere yazdi mi olur bir insani tavlamaya degmez bence. Oluyorsa kendiliginden olur ikizler burcunda. Cünkü tavlamak icin degisir ama gönlünü kazandiktan sonrada o huylari yok olursa ikizler burcu yok olur....

Geri