İleri hızlı hareketli sperm?????

Berrakmavi

Yeni Üye
Üye
İleri hızlı hareketli sperm?????
Arkadaşlar eşimin sperm sayısı çok iyi çıktı. Fakat ileri hareketli oranı yüzde 14. Doktorum bunub biraz az olduğunu, daha iyi olması gerektiğini söyledi. İnternette araştırdım. Yüzde 25 olmalıymış. Olmaya çocuğunuz olur ama olmayacak diye bir şey yok dedi. Eşim ergenlik zamanı varikosel ameliyatı filan olmuş. Ama bu ameliyattan sonra erkeklerin çocuğu oluyor. Sorunumuzun çift taraflı olmasından korkuyorum. Eşimde olsun problem olmasın...
Hiç bu konuda bilgisi olan var mı? Malum yaşayanlar kitap gibi biliyor her bir şeyi. Ya da eşinin bu oranda olup hamile olan var mı? Paylaşırsanız çok sevinirim. Lütfen yardımcı olun bana!!!

Canım geçmiş olsun..Eşinizin durumu çocuğunuzun olmasına engel değil.Bir kaç arkadaşımın eşi varikosel ameliyatı oldu çocuklarıda oldu..Beslenmenize dikkat edin sitemizde sperm sayısını,hızını artıran ,bayanlar için yumurtlamaya yardımcı kürler mevcut..Aynı zamanda hamile kalmak isteyenlerin topiği mevcut.Ordan arkadaşlardan bilgi edinebilirsiniz.Sizde sorun varmı?Kaç yıllık evlisiniz?Ne zamandan beri çocuk istiyorsunuz?

Çitos cevapladığın için teşekkür ederim. Bende yumurtlama bozukluğu var. pkoya bağlı olarak. Klomene başladım kullandım doktora gittim derken bana doktor ne dese beğenirsiniz...? İlacı yanlış kullanmışsın. Günde bir değil iki kez kullanmalıymışım. Eczacı sağ olsun bir güzel yazmış ki kutunun üstüne. Prospektüsünü de açıp bakmıştım. Tedaviye yeni başlayanlar için günde bir diyordu. ama bu ay boşa gitti. Ultrasonda baktı doktor ve yumurtaların gelişmemiş dedi. Ağladım... Bütün moralim alaşağı oldu tatilden yeni dönmüşken. Hep aksilikler beni buluyor... Umarım önümüzdeki birkaç ay artık bana umut verir.

Merhaba canım..Sana işine yarar bilgiler vermek istiyorum benimde çocuğum yok 16 yıl oldu..Kısacası en son menepoz sınırına yakın oldum..Bitkisel kürlerle Allahın izniyle menepoza girmedim..Sana tavsiyem her gün düzenli olarak fındık ve incir ye..Hayıt meyvası var aktardan al düzenli iç..Üzülme senin sorunun ciddi değil şükür et Allaha:) Tedavisi mümkün bir rahatsızlık..Canını sıkma dmekki böyle hayırlıymış bu ay olmassa öbür ay olur yeterki sabırlı ol hayırlısını iste..Aşağıda vereceğim linke tıkla orda işine yarar kürler bulacaksın Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah :)Kafana takılan bir şey olursa sor çekinme canım:)

Merhaba canım..Sana işine yarar bilgiler vermek istiyorum benimde çocuğum yok 16 yıl oldu..Kısacası en son menepoz sınırına yakın oldum..Bitkisel kürlerle Allahın izniyle menepoza girmedim..Sana tavsiyem her gün düzenli olarak fındık ve incir ye..Hayıt meyvası var aktardan al düzenli iç..Üzülme senin sorunun ciddi değil şükür et Allaha:) Tedavisi mümkün bir rahatsızlık..Canını sıkma dmekki böyle hayırlıymış bu ay olmassa öbür ay olur yeterki sabırlı ol hayırlısını iste..Aşağıda vereceğim linke tıkla orda işine yarar kürler bulacaksın Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah :)Kafana takılan bir şey olursa sor çekinme canım:)

Teşekkür ederim Çitos. İnşallah halledilebilir bir şeydir. Dua ediyorum, yalvarıyorum Allahıma. Sana da hayırlısıyla bir evlat nasip etsin. Fsh ın kaç çıkıyor senin? O yüksek olduğunda menapoz başlangıcı deniyor sanırım. Benim 6 falan çıkıyor. İnciri evet kullanmayı düşünüyorum. Sağ ol. Hayıt tohumu da kaynatıp içtim adet düzensizliği için. Bi ara her gün demleyip içtim. Her şeyden çabuk usanıyorum. Devam ettiremiyorum işte... İnşallah bu önümüzdeki aylar müjde getirir bana.

Geri