İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...

'tuğçe'

Yeni Üye
Üye
İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...
7 yaşımdayken uyurgezer olup tuvalet yerine mutfağa gidip halıya işeyen bendim..hahaha ve sonradan kendime gelip annem bir şey farketmesin diye halının üstüne su döküp su dökülmüş süsü veren de bendim . işte ben byumm arkadaşlar ... :)

O neki Annem bize ablama ve kardeşime 5 adet aynı örnek don dikmişti:D:D Don diyorum gülmeyin pijama:D:D

neyse gece ieşeyen altına kaçıran donunu deişirdi ee ; bazende değişcek don olmazdı o zaman ise başka bir çare:D bbu careyi ben ürettim:D işemeyen şahsiyetin poposundan donu çıkarır kendim giyerdim. Ona ise diğer bende ki donu:D:D sonuç: unuttuğum birşey vardı hep aynı yere yatardım ..

O neki Annem bize ablama ve kardeşime 5 adet aynı örnek don dikmişti:D:D Don diyorum gülmeyin pijama:D:D

neyse gece ieşeyen altına kaçıran donunu deişirdi ee ; bazende değişcek don olmazdı o zaman ise başka bir çare:D bbu careyi ben ürettim:D işemeyen şahsiyetin poposundan donu çıkarır kendim giyerdim. Ona ise diğer bende ki donu:D:D sonuç: unuttuğum birşey vardı hep aynı yere yatardım ..

hahaha çokgüldüm :D

Allahım yaa çok güldüm Allahta sizi güldürsün :)
Oluyo öyle şeyler küçükken :)
Ama onlarda güzel bi an oluyo büyüdüğümüzde hatırladığımız, geçmişimizi hatırlayıp üzülmektense böyle şeylerin olması çok çok daha güzel...:)

Benim de buna benzer bir anım vardı ama ben henüz itiraf edecek o cesarete sahip değilim hahaha Ama harbi kurnazmışsın, bak ben su dökmüş numarası yapmayı akıl etmemiştim hahaha Helal olsun sana hahaha
Cesaretinden ötürü tebrik ederim seni :)

Geri