İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

Cevap: İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

Teşekkürler canım paylaşım için. İlğinç ama şaşırmadım. Onlar zaten şeytanın ta kendisi. Olmasalar bu kadar zulmü dünyaya nasıl yaparlar. Her girdikleri yere kan, gözyaşı ve yoksulluk götürüyorlar. İnsanları benliğinden ve geçmişinden koparıyorlar. Allah cümlemizi şeytanın şerrinden korusun...

kesinlikle katılıyorum

Cevap: İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

bunlar zaten herşeyi planlayarak yapıyolar hatta 500 seneye kadar plan yapıyolar çok çalışıyolar..'bunlar allahı inkar etmiyormı neden galp oluyolar allah istese bişey yapamazlar niye yapmıyo' diyen cahiller var allah dünyada insanın yaptığı herşeyin karşılığını verir..ama ahirette kafirlere asla acıma yoktur.... adam çalışıyolar mevla veriyo bizde çalışsak mü'min olarak rabbim bizlere daha fazlasını vermez mi??? rabbim bizleri kafirlerin eline düşürmesin inş... çok güzel bi paylaşımdı teşekkürler...

kuşku çagnda yaşayan insanlarz ve böle ilgnç şeyler ortaya çıkarabliyoruz..ispatlra daynan bir paylşm olmuş teşekkrler paylaşm için...:)

bende okumuştum daha önceden bu yazıyı ve tabii ki rastlantı değil.tam anlamıyla şeytanlık dilerim dünya insanları için ne yapmayı düşünüyorlarsa beteri onları bulur.

Geri