İlginç Duvar Askıları İle Yaratıcı Ortamlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İlginç Duvar Askıları İle Yaratıcı Ortamlar
Alışılmışın dışında farklı bir oda dekorasyonu yapmak ister misiniz? Öğrenci evlerinde- üniversite öğrencisi ya da bekar öğrenci, evleri-, ya da genç kız ya da genç oğlunuzun odalarında yapacağınız dekor değişiminde ekonomik bir değişim gerçekleştirmek istiyorsanız sizler için aşağıya bir araya getirip eklediğim değişik duvar askı modelleri resim galerimi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu askı modelleri özellikle küçük değişiklikleri seven oğlunuz/ kızınız için harika bir değişiklik olacaktır. Değişik ortamlarda olmaktan mutlu olan genç çocuğunuzun görsel bakımından zengin bir odaya sahip olmasına yardımcı olacak olan bu askı modelleri aynı zamanda şık oda dekorasyonları da yaratmanıza yardımcı olacaktır. Fonksiyonel askılarla eşyalarınıza, montunuza, çantanıza ekstra yer açmaya hazır mısınız?

aski-21e.jpg
at-figurlu-aski-dizayn.jpg
Beyaz-adam-figürlü-askılık-modeli.jpg
carpici-ilginc-duvar-askisi-fotosu.jpg
dekoratif-askı-modelleri.jpg
El-figürlü-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg
harika-koctas-askilik-modelleri-ve-fiyatlari-dekorasyon-fikri.jpg
ilginc-askilik8.jpg
ilginc-aski-modeli.jpg
kuş-şeklinde-dekoratif-askı-modelleri-.jpg
Modern-welcome-yazılı-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg
ozel-tasarim-askilik-modelleri-4.jpg
siradisi-ilginc-duvar-askisi-modelleri.jpg
Su-vanası-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg
Turuncu-dekoratif-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg

Merhaba, sayfanızda paylaştığınız dekoratif duvar askılarından altın renkli yaprak motifli olanı çok beğendim nette birçok sitede gezdim ama bulamadım acaba nerede bulabilirim. Satışı yapılan siteyi paylaşırmısınız.

Geri