İlginç genç odası tasarımları örnekleri var mı?

• Konbuyu başlatan cinnetgecirenanne
  • Başlangıç tarihi
C

cinnetgecirenanne

Forum Okuru
İlginç genç odası tasarımları örnekleri var mı?

İlginç erkek genç odaları melek kadınlar kulubü ilginç genç oda tasarımları forum'da.​

Arkadaşlar merhaba ben de 3 tane erkek çocuk var bir de kocam evde ne haldeyim tahmin edersiniz sanıyorum. Her birinin farklı istekleri var ben de bunlara yetişmeye çalışıyorum 4 erkeğin arkasını toplarken bir taraftan saçlarımı toplamaya zor vakit buluyorum desem yeridir. Biri odamı ayırın der birisi yeni genç odası alın bana der diğeri gitar çalıyor başımızı şişirir. Bu benim ortanca genç odası istiyor. Dersleri de güzel hani ona da söz verdik ilginç genç odası tasarımı istiyor. Nasıl nereden bulabiliriz?

Merhaba
Çocuklar gençler çok şey ister hepsi büyüdükçe istekleri de bitmez farklı farklı isteklerde bulunurlar. Allah sabır versin size vallahi. 4 erkekle bir evde bir kadın nasıl yaşıyorsunuz merak ettim:) Ortancaya demek genç odası alacaksınız hak etti ise tabii durum da el veriyorsa neden olmasın. Yenilenen eşyalar insana psikolojisine de iyi geliyor. İlginç genç odası tasarımları olarak vivens de bir model gördüm ilginç gelir mi sizin oğlana bilmiyorum ama gemi denizcilik durumlarından hoşlanıyorsa mutlaka bir bakın buradan. Yine trendyoldan da bakabilirsiniz. Hatta oğlanlar ikisi altlı üstlü yatarsa güzel değişik ranza modelleri var. İlginç farklı örnekler arıyorsa oğlunuz özel yaptıracaksınız ama biraz tuzlu gelebilir o da.

Dilerseniz aşağıdaki yazımızı da bir inceleyin belki değişik fikirler edinebilirsiniz. ''Genç odası dekorasyonlarına farklı bakışlar'' konulu başlığımız aşağıda linkte.

Geri