İlişki sırasında kan geliyor ne yapmam lazım ?

Burcu766

Yeni Üye
Üye
İlişki sırasında kan geliyor ne yapmam lazım ?
Arkadaşlar meraba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. 5. Kez olmasına ragmen ilişki sırasında kan geliyor ve sonrasında da bi iki kez geliyor normal mi?

Merhabalar burcu, muhtemelen ilişkinizin ilkinde ya da ikincisinde yırtılma söz konusu oldu. Dolayısı ile kan gelme durumu olur. Muhtemelen lekelenme şeklindedik. Yapmanız gereken şey bir hafta kadar ara vermek olacak diye düşünüyorum. EĞer kanama durumu damla damla şeklinde yani çok ise acilen kadın doğum uzmanına görünmenizde büyük fayda var. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar meraba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. 5. Kez olmasına ragmen ilişki sırasında kan geliyor ve sonrasında da bi iki kez geliyor normal mi?

Merhaba ,

İlişki yeni ise ara ara lekelenme olur. 1 hafta dan fazla süren lekelenmeler dikkate alınmalı. Rahim de yara,kist , miyom yada hormonal bir problem olabilir. Lekelenme devam ederse ilişki esnasın da hekime görünüp muayene olun.Ek bilgiler için aşağıda ki linki ziyaret ediniz.

Birliktelik sonrası lekelenmem oluyor nedeni nedir?

Son düzenleme:
benim normal doğumda çok fazla yırtığım oldu ve kesip biçtiler beni resmen:) ilişki esnasında ufaktan pembe lekeler geliyor vajina girişindeki dikişlerin biri tutmamış gitmeye korkuyorum tekrar dikerler diye çok korkuyorum ama her ilişkide canım çok yanıyor sanki ilk kez ilişkiye girer gibi oluyorum buda eşimle aramızda arada sorun yaratıyor o sanıyor ben isteksizim ama ama alakası yok sadece canım yandığı için kendimi ilişkiye çok veremiyorum napacam bilmiyorum acaba zaman içinde geçermi ki.

Geri