İlişki sonrası kanama neden olur ?

Merhaba hocam. Bir hafta İlişki sırasında çok az bir zorlama sırasında kanama oldu. Eşim de herhangi bir sekilde boşalma olmadı. Şu an beyaz kokusuz akıntım geliyor. Sebebi sizce nedir.

Merhaba ilişki sırasında kanama oldu ama çok az. Eşimde herhangi bir bosalma olmadı. Şu an beyaz kokusz akıntım oluyor. Zevk suyu ile hamile kalınır mı nolur yardımcı olun

Merhaba ilişki sırasında kanama oldu ama çok az. Eşimde herhangi bir bosalma olmadı. Şu an beyaz kokusz akıntım oluyor. Zevk suyu ile hamile kalınır mı nolur yardımcı olun

Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısın dan risktir. Zevk suyuyla gebe kalma olasılığı düşükte olsa imkansız değildir. Şayet adet gecikmesi yaşıyorsanız test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

hocam ben adet sorunu yaşayan biriyim. 9 ay adet olamayınca hastaneye gittim adet söktürücü verildi 10 günün ardından adet oldum hormon kan testi ve alttan muayene ile bakıldı hiçbir sorun olmadığı söylendi yani nedeni belirsizdi. hastaneden sonra 2 aydır yine adet olamıyorum. eşimle 10 gün sonrasında ilişkiye girdikten sonra kanama gördüm ama sadece ilişkiden sonra kısa sürelik. 3 gün sonra yine bir ilişkide de aynı kanama gördüm. benim ailemde kanser hastalığı mevcut. annem 9 kür kemoterapi alıp rahmi alındıktan sonra düzeldü ananem ve teyzelerimden bazılarının da adet sorunu ve rahim alınmasından sonra sağlıklarına kavuştular. benım yaşım 22 annem ilk 29 yaşında teşhis koydular. kütahya da yaşıyorum hastane yok denilebilir bu şehirde. bu yüzden imkan az. ve çalışıyorum zamanım da kısıtlı ne gibi bir yol izlemem gerekiyor.

Merhaba, ilişki sonrası kanama bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Yapılan tetkitlerde hiç bir soruna rastlanılmamış. Bu durum da stres yada kullandığınız ilaçlar gecikmeye neden olabilir. Ailede kanser vakası olduğu için risk altındasınız. Donanımlı bir hastaneye gidip tekrar muayene olun ve hormonlarınıza baktırın. Smear testi yaptırın. Düzenli olarak hekim kontrolün de olun.

Merhaba Ben Erkek Arkadaşımla Vajimamın Üstünden Sürtünme Yoluyla İlişki Yaşadım Ama İçime Girerek Bir Temas Yaşanmadı Ve Biraz Olsa Vajinamın Üzerine Boşaldı İkinci Günü Kahverengi Pırtılı Bir Şekilde Kanamamı Lekemi Kanmı Bende Anlamadım Ama Bu Neden Olmuştur Efendim

Merhaba Ben Erkek Arkadaşımla Vajimamın Üstünden Sürtünme Yoluyla İlişki Yaşadım Ama İçime Girerek Bir Temas Yaşanmadı Ve Biraz Olsa Vajinamın Üzerine Boşaldı İkinci Günü Kahverengi Pırtılı Bir Şekilde Kanamamı Lekemi Kanmı Bende Anlamadım Ama Bu Neden Olmuştur Efendim

Merhaba, öncelikle belirtelim korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risk taşır. İlişki sonrası kanama bir çok koşuldan kaynaklanabilir.Rahimde yara, kist, miyom,rahmin tramvası, rahimde yara vs. Nedeni ancak bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılan muayene ile anlaşılabilir. Lekelenme devam ederse mutlaka bir hekime görünün..

Merhaba, öncelikle belirtelim korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risk taşır. İlişki sonrası kanama bir çok koşuldan kaynaklanabilir.Rahimde yara, kist, miyom,rahmin tramvası, rahimde yara vs. Nedeni ancak bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılan muayene ile anlaşılabilir. Lekelenme devam ederse mutlaka bir hekime görünün..
Hocam Bugünle Beraber 3 Gün Oldu Hani Karnımda Ağrıda Var Adet Olabilirmiyim Sizce ?

Lekelenme yoğunlaşırsa kanamaya dönerse adet olmuşsunuzdur.Son adet tarihinizi gözden geçirin.
Geçen Nisan Ayının 6.sında Olmuştum Efendim Hormanal Düzensizliğinden Dolayı Zaten Adette Aynı Şekilde Oluyordu Bende Ama Yinede Sorup Danşmak İstedim Her Ay Kolaylıkla Olmadğm İçin Biran şaşrdım

Geri