İlişki sonrası kanama

• Konbuyu başlatan Pelinoz87
P

Pelinoz87

Forum Okuru
Arkadaşlar ilişki sırasında kanamam oluyor 1 gün boyunca devam ediyor ama acı hissi duymuyorum doktor yırtıkların oluşmuş dedi ama dikiş attırmadim yine gidicem doktora ama benim gıbı vajina yırtıklari olup ilişkide kanama yaşayan oldu mu yarın litre kandan daha çok kan akan nolur yardım edin

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Pelinoz87' Alıntı:
Arkadaşlar ilişki sırasında kanamam oluyor 1 gün boyunca devam ediyor ama acı hissi duymuyorum doktor yırtıkların oluşmuş dedi ama dikiş attırmadim yine gidicem doktora ama benim gıbı vajina yırtıklari olup ilişkide kanama yaşayan oldu mu yarın litre kandan daha çok kan akan nolur yardım edin
Vajinal yırtıkta kanama sık görülen bir septomdur.Bu durum dikkate alınmalı. Vajinal yırtıklar mutlaka onarılmalıdır. Hekiminizin önerdiği tedaviye mutlaka uyun.

P

Pelinoz87

Forum Okuru
Uzman SühaN' Alıntı:
Vajinal yırtıkta kanama sık görülen bir septomdur.Bu durum dikkate alınmalı. Vajinal yırtıklar mutlaka onarılmalıdır. Hekiminizin önerdiği tedaviye mutlaka uyun.
Peki bu spekulum smear testi can acıtan bi test mi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Pelinoz87' Alıntı:
Peki bu spekulum smear testi can acıtan bi test mi
Canınız acımaz saniyelik bir işlem kulak çöpü gibi ince bir nesne ile vajinal akıntınızdan örnek alınır.

C

ceydafigen18

Üye
Üye
kanama biraz sorun olabilir, bence doktorun yönlendirmesine uyun

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
G Tüm Kadınca Konular 1
H Tüm Kadınca Konular 2
MEÇHUL Tüm Kadınca Konular 12