İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
Y

yardım yardım yardım

Forum Okuru
arkadaşlar biri adımı kullanıp bir şeyler yazmış benim ekşiyle bir bağım yok olamaz

S

selambeneksicipic

Forum Okuru
ahasdhahsdashadhhasdhasd :D :D :D osurdukça odayı güzel bir koku saracak

Y

yardım yardım yardım

Forum Okuru
lütfen adımı kullanmayı bırakın şu an iyiyim ayrıntıları yazacak değilim

S

selameksiciler

Forum Okuru
iğrenç olan ne fantezi ne de makata parfüm girmesi.

yorumlar, eğlenenler, dalga geçenler daha iğrenç.'' duyar kasma

E

ekşici piç

Forum Okuru
Yazık lan çektikleri sıkıntıya bak ya. İşte hayat denilen seyin bir an bile hafife alınmayacak kadar ciddiyetle yaklaşılamsını... Olm bi de şu var: eğer şeytan örgütlediyse amcayı şimdi naısl eğleniyodur şerefsiz... Umarım dalga geçen arkadaşlara da uygun bir benzetme olmuştur. Kötüsünüz lan.

C

Citizen donanımhaber

Forum Okuru
BU NE CESARETTİR AMAN YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA...

D

Dh amcui

Forum Okuru
Ayrıntıları yazacak degilmiş ... Oh iyi olmuş keşke içinde kırılsaymış. Konu açıp parfüm şişesi soktum dion. Dewamını getirmiyon. Belki merak edip bemde soktum? Bunun şeysini nası vericeksin bana bütün suç sende. Son durumun fotosunu atmayı unutma.

Y

yardım yardım yardım

Forum Okuru
hastanede cikarttilar siseyi neyseki kirilmamis yardim edenlere cok tesekkurler. Dalga gecenlerede tefus ediyorum. Bir daha boyle bi olay yasarsak diye esim parfum sisesine ip baglayacakmis. Benden bu kadar hepinize tesekkurler.

F

fiftyshadesofparfüm

Forum Okuru
Hayretler içerisinde okudum abla çok geçmiş olsun parfümü ne yaptınız

K

Kalem ne arar la bazarda

Forum Okuru
Öncelikle merhaba ,

Geçmiş olsun.

Kalemin türünü öğrenebilir miyiz acaba ? Kamuoyu olarak bu konuyu çok merak ediyoruz. Tükenmez kalem ise adı üstünde , tükenmeyecektir. Sorununuz var.

Pilot ise kendisi uçar gider zaten.

Dolma kalem olduğunu zannetmiyorum ama öyle ise makata bol bol mürekkep takviyesi yazıp romantik bir roman bile yazabilirsiniz.

iyi günler

E

exşınn ekşili

Forum Okuru
abla odada gez fıss fıss kokut ortalığı parfüm boşa gitmesin

C

Cubbeli ahmet

Forum Okuru
Satranc taslarini ...tunuze sokmus olsaydiniz sirk gibi olurdu...amma guzel kokulu esans sisesi soktugunuzdan hafiften helale kaciyor. Esiniz size kabaklama yapmis.