İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

  • Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
E

Ekşilimoon

Forum Okuru
Ben de ekşiden geldim ve dalga geçmeyeceğim. Herkes doktora gidin diyor lütfen kulak asın ve doktora gidin. Bunda utanılacak birşey yok, eşinizi suçlamayı da kesin lütfen yaptığınız anormal değil. Çiftler arasında yaşananlar özel ilişkidir ve herkesin fantezileri vardır. Anal seks ya da anal yoldan uyarılma gayet hoştur. Tüm erkekler bunu istiyor ve kadınlar da, eşinizi suçlamayı bırakın ve acilen doktora gidin. Hiç birşey sizin hayatınızdan önemli olmamalı. Utanın, utanmayın demiyorum, gerekirse doktorun karşısında kıpkırmızı olun, insani şeyler bunlar. Doktora git kadın işte, yorma bizi.
 
I

insangerçektenhayretediyo

Forum Okuru
parfüm cam mı plastik mi?
camsa içeri de parçalanırsa ne olacak? git bence acile. eşinde doktorla özel görüşsün gerekirse pansuman odası vs. bir yere alsınlar seni özel bir durum olduğundan ötürü. bu işin şakası yok. yalnız şöyle bir durum da var
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
C

conjuringizlemedimmi

Forum Okuru
Çok yukarı gitmiş olabilir, sizin çabalamanız sadece kendinize zarar vermenizdir. Doktorlar neler neler görüyor. Sizi kameraya çekip internete koyacak değiller. Adınızı soyadınızı resminizi vererek millete anlatacak değiller. Neyden korkuyorsunuz? Saçmalamayın doktora gidin.
Ekşiden gelen çocuklar da immatür yorumlar yapmayı kesip telefonlarına indirdikleri sevimli oyunları oynasınlar. Başkalarının dertleriyle dalga geçmek ayıptır. Anneniz babanız öğretmediyse kendiniz öğrenin!
 
B

Bilemiyorum Altan

Forum Okuru
Ülkemizde cinsellik konusundaki bilgisizlik ve utanmanın sonuçlarını yaşayan herkese geçmiş olsun diliyorum.
Hayır gider alır-aldırırsın gerekli fantezi ekipmanını.Ya da amazon gibi yabancı sitelerden getirenler mevcut :28:
Son olarak,"Millet aç aç!"
 
E

ekşi logas

Forum Okuru
bence sende kocanın makatına bir kalem parfüm sok hem senin durumunu anlamış olur hemde bu fantaziden vazgecmiş olur hemde birlikte ameliyat olursunuz :)
 
S

sbbasaran

Forum Okuru
Bende ekşiden geldim. Ama durum ciddi, ayrıca utanılacak bir durumda değil. Eşinde bence böyle bir sonuçla karşılaşacağını düşünmemiştir. Arkadaşlarım yorumlarına katılıyorum; acile git. Durumla ilgili bizi haberdar edersen, merakta bırakmamış olursun.
 
S

Sonsavasci-ekşisözlük

Forum Okuru
Benim de soda şişesi kaçmıştı makatıma, yan yatıp makber şarkısını söyleyince çıkıyo bence deneyin.
 
T

tdk

Forum Okuru
Öncelikle geçmiş olsun en kısa sürede bir çıkış yolu bulursunuz umarım. Ben bir yazım hatasından dolayı geldim ''lağman'' değil lavman olacak doğrusu. İyi günler.
 

malcolm

Yeni Üye
Üye
bir insanın başka bir insana parfüm şişesi sokması gerçekten komik buna gülmemek imkansız. :)

ama o noktadan sonrası yani şişenin içeride kalması olayı tamamen ciddi bir konu oluyor, inşallah sorunsuz hallolur bu mesele.
 
D

doktoragit

Forum Okuru
ekşiciler, zaten kadın utancından doktora gidemiyor, üstüne burada bi şeyler yazarak kendinizce dalga geçmeye çalışıyorsunuz. bacım sen dinleme onları, git doktora
 
C

coco chanel

Forum Okuru
geçmiş olsun da, tester la bu işleri yapmak da biraz şov bence. lütfen 100 ml lik eau de parfume deneyin bi dahakine.
 
E

Ekşiden geldim

Forum Okuru
Bacım bir dahakine ucuna ip bağlayıverin.
Ama şimdi doktora git ve mabadını Türk hekimlerine emanet et
 
O

Oh My Shit

Forum Okuru
Bunun Maden suyu şişesi versiyonu vardı insan gerçekten hayret ediyor cm bazlı şeyler yetmiyor demekki :)
 
Üst