İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

  • Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
E

Ekşibok

Forum Okuru
Bu fantezide utanmıyon doktora girmekten utanıyon iyi bağırsağında patlarsa vidanjör bile temizleyemez etrafı
 
O

Ococuklarieksiciler

Forum Okuru
Arkadaş bayan burada yardım arıyor. Adam burada espri kasıp egosunu tatmin etmeye çalışıyor. Daha çok şey yazardım da neyse.
Not: ben de ekşiden geldim
 
P

Prof.Dr. Kazım Çıkaran

Forum Okuru
Sevgili kızım, normal yollar ile o parfüm rektumdan çıkmaz. Hastalarıma önerdiğim yöntem tuvalet pompası ile vakumlamak. Eğer tuvalt pompası iş görmez ise kocanız sağzı ile vakumlayrak dışarı çıkarabilir.
 
D

Diş macununu denemeyin

Forum Okuru
Bence dil macununu denemeyin. Bağırsağı eritebilir. Keşke salatalıktan şaşmasaydınız.
 
K

kanzuk

Forum Okuru
Ben de ekşi sözlük'ten geliyorum. Burada arkadaşlar dalga geçmek için bir sürü şey yazmışlar. Durum ciddi. Umarım validelerinizin de makatında parfüm şişesi kalır da dalga geçilecek bir şey olmadığını anlarsınız. Sözlükte bu kadar seviyeyi düşüremeyen adi yaratıklar, burada nick de olmayınca anonim kimliklerin arkasına saklanıp ahlaksızca davranışlarda bulunmuşlar. Site adminlerine tavsiyem bu yaratıkları ekşi'de hep yaptığımız gibi ifşa ve ihbar etmeleridir.
 
E

Ekşimakat

Forum Okuru
Acaba kocan bu nesneyi soktuktan sonra kendi üzerine itelese ağzından çıkarmıydı diye merak ediyorum.. geçmiş olsunda kapağıyla sokmasaydı eyiymiş şimdi kapak arıycak doktor
 
Ç

çık tı

Forum Okuru
müjdeee . şişe çıktı fakat doktur artık dışkımın parfüm gibi kokacağını söyledi. bu süper bişi bence. kocişime teşekkürler.
 
B

Bir bilen

Forum Okuru
Hanımefendi maruz kaldığınız bu durum daha fazla beklerseniz sizi kalıcı hasarlara maruz bırakabilir ki mütemadiyen böyle durumlar toplumda çok bilinmesede olabiliyor artık sizin yapmanız gereken en yakın hastane aciline başvurmaktır bu durumda beklemek utanmaktan daha ağır sonuçlara meydan verecektir
 
B

Bombilisevket

Forum Okuru
Kim sokmus ise makattan sişe-i parfüm.
Cikmaz oyle yarim yarim cikarsin lutfen tüm.
Ya ikinin ya da biraz kalkinin
Yapilmamali bosuna su anda kem kum
 
K

KarısınaParfumSokanAdam

Forum Okuru
Nerden bileyim içeri kaçacağına ya?? Şimdi suçlu ben mi oldum zarife? Eve geliyom bekle, gelince doktora gidicez. Kalem parfumu makattan çıkaran çok iyi bir doktor tanıdığım var.
 
E

Ekşi Coming

Forum Okuru
Ekşiden geldim ve gerçekse son durumu merak ediyorum ameliyatın bir zararı olursa bilgilendirmeyi bekliyoruz
 
D

Derune daha derune

Forum Okuru
Ablacım utanıyosun da şişe içinde patlarsa ölürsün ondan sonrası daha fena, ölüm sebebin asırlarca konuşulur cemaat gülmekten namazı kılamaz kocanın da adı parfümcüye çıkar bi daha evlenemez intihara sürüklenir
Ressmen felaket

Bu fantezinin diğer versiyonunda erkek pasif oluyor kurtulursan affetme, derune daha derune sapla gözünün yaşına bakma
 
B

blackman

Forum Okuru
Üç gün boyunca kabız edecek kuru gıdalarda beslenin ve hiç tuvalete gitmeyin. Bağırsaklarınız iyice son haddine kadar dolsun, dışkınız içinizde iyice kurusun, taş kıvamına gelsinki gerektiğinde o şişeyi tuzla buz ederek çıkarabilsin.
 
Üst