İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
Bende ekşiden geldim. Ama durum ciddi, ayrıca utanılacak bir durumda değil. Eşinde bence böyle bir sonuçla karşılaşacağını düşünmemiştir. Arkadaşlarım yorumlarına katılıyorum; acile git. Durumla ilgili bizi haberdar edersen, merakta bırakmamış olursun.

Benim de soda şişesi kaçmıştı makatıma, yan yatıp makber şarkısını söyleyince çıkıyo bence deneyin.

Öncelikle geçmiş olsun en kısa sürede bir çıkış yolu bulursunuz umarım. Ben bir yazım hatasından dolayı geldim ''lağman'' değil lavman olacak doğrusu. İyi günler.

bir insanın başka bir insana parfüm şişesi sokması gerçekten komik buna gülmemek imkansız. :)

ama o noktadan sonrası yani şişenin içeride kalması olayı tamamen ciddi bir konu oluyor, inşallah sorunsuz hallolur bu mesele.

ekşiciler, zaten kadın utancından doktora gidemiyor, üstüne burada bi şeyler yazarak kendinizce dalga geçmeye çalışıyorsunuz. bacım sen dinleme onları, git doktora

geçmiş olsun da, tester la bu işleri yapmak da biraz şov bence. lütfen 100 ml lik eau de parfume deneyin bi dahakine.

Bacım bir dahakine ucuna ip bağlayıverin.
Ama şimdi doktora git ve mabadını Türk hekimlerine emanet et

Arkadaşım durum ciddi bir iki dini formülü de var tabi. Yan yatip dua edelim. Tevekküle bırakalım.

Geri